Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ДПС інформує

Документи, які СГ, що застосовує РРО в господарській одиниці, повинен зберігати на місці проведення розрахунків

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) для здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також здійснення операцій з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані, зокрема:

20:09:49 04.07.2021

Протягом місяця з дня виникнення змін необхідно подати до податкової служби заяву про внесення змін до ДРФО за ф. № 5ДР

 Деражнянська ДПІ наголошуЄ, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта за формою № 5ДРП.

23:05:03 15.06.2021

Платники єдиного податку І групи з червня 2021 року знову повинні сплачувати єдиний податок та єдиний соціальний внесок.

Для підприємців, які перебувають на І групі спрощеної системи оподаткування, з 1 червня цього року відновлюється обов’язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску Раніше Законом України від 04 грудня 2021 №1072 “Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних проти епідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” підприємці спрощенці І групи звільнялися на період з грудня 2020 року до травня 2021 року від сплати ЄП та ЄСВ. Даний період зараховується підприємцям до страхового стажу та вважається, що страхові суми були сплачені у розмірі мінімального страхового внеску. 

23:02:05 15.06.2021

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему « Декларування доходів громадян 2021» відбудеться в понеділок 26 квітня 2021 року у приміщенні Деражнянської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему  « Декларування доходів громадян 2021»  відбудеться в понеділок 26 квітня 2021 року у приміщенні Деражнянської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області  з 11.00 до 12.00 год..

22:55:12 22.04.2021

Самозайняті особи, з метою звільнення від сплати ЄВ за себе, не повинні повідомляти контролюючі органи про основне місце роботи, де за них було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального

Контролюючі органи з метою перевірки правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, мають доступ до персоніфікованих відомостей про заробітну плату застрахованих осіб, на яку нараховано та з якої сплачено страхові внески. Це передбачено  ст. 20 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

11:53:17 22.04.2021

Застосування РРО та/або ПРРО при реалізації продукції власного виробництва

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє,, що відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» РРО, ПРРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання.

11:51:22 22.04.2021

Код УКТ ЗЕД – обов’язковий реквізит фіскального чеку РРО для підакцизних товарів

Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів Державної податкової служби України затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.10.2020 за №1744/22056 (далі вимоги 1057 та Порядок №1057 відповідно).

12:14:04 16.04.2021

Як платнику податків провести звірку розрахунків з бюджетами та цільовими фондами

Електронний кабінет (ЕК) містить у собі багато сервісів. Один з них дає платникам податків можливість не тільки провести звірку розрахунків з державним та місцевими бюджетами (у режимі реального часу), а й одержати документ, що підтверджує стан розрахунків з бюджетом. Таке право прописане в п. 421.2 ПКУ.

10:54:26 09.04.2021

Громадяни, що надають послуги у вигляді обробітку землі іншим особам мають декларувати доходи

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що громадяни, які мають у власному користуванні техніку та надають послуги у вигляді обробітку землі іншим особам, та не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу.

10:53:38 09.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь