ДПС інформує

Податковий розрахунок за II квартал 2021 року подається за старою формою

Державна податкова служба України повідомляє про подання платниками податків до контролюючого органу Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за II квартал 2021 року за старою формою.

11:58:36 14.07.2021

Внесено зміни до змісту розрахункових документів РРО

Наказами Міністерства фінансів України від 18.06.2020 № 306 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» (далі - наказ № 306) та від 18.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі - наказ № 329)  внесено зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів.

11:56:00 14.07.2021

Електронні сервіси ДПС – просто та зручно

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області запрошує платників податків активніше використовувати податкові електронні сервіси у своїй діяльності.

20:15:49 04.07.2021

Чи можна тимчасово припинити підприємницьку діяльність?

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області  щодо можливості тимчасового припинення підприємницької діяльності, наприклад, у зв’язку з декретною відпусткою, хворобою, виїздом за кордон, тощо

20:11:06 04.07.2021

Документи, які СГ, що застосовує РРО в господарській одиниці, повинен зберігати на місці проведення розрахунків

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) для здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також здійснення операцій з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані, зокрема:

20:09:49 04.07.2021

Протягом місяця з дня виникнення змін необхідно подати до податкової служби заяву про внесення змін до ДРФО за ф. № 5ДР

Деражнянська ДПІ наголошуЄ, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта за формою № 5ДРП.

23:05:03 15.06.2021

Платники єдиного податку І групи з червня 2021 року знову повинні сплачувати єдиний податок та єдиний соціальний внесок.

Для підприємців, які перебувають на І групі спрощеної системи оподаткування, з 1 червня цього року відновлюється обов’язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску Раніше Законом України від 04 грудня 2021 №1072 “Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних проти епідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” підприємці спрощенці І групи звільнялися на період з грудня 2020 року до травня 2021 року від сплати ЄП та ЄСВ. Даний період зараховується підприємцям до страхового стажу та вважається, що страхові суми були сплачені у розмірі мінімального страхового внеску.

23:02:05 15.06.2021

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему  « Декларування доходів громадян 2021»  відбудеться в понеділок 26 квітня 2021 року у приміщенні Деражнянської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області  з 11.00 до 12.00 год..

22:55:12 22.04.2021

Самозайняті особи, з метою звільнення від сплати ЄВ за себе, не повинні повідомляти контролюючі органи про основне місце роботи, де за них було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального

Контролюючі органи з метою перевірки правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, мають доступ до персоніфікованих відомостей про заробітну плату застрахованих осіб, на яку нараховано та з якої сплачено страхові внески. Це передбачено  ст. 20 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

11:53:17 22.04.2021