Літній табір для дітей “GALA CAMP”

12 днів радості та пригод! діти віком від 6 до 15 років безпечний, активний, змістовний відпочинок та оздоровлення; психологічна підтримка

09:07:44 21.05.2023

Державні аудитори Хмельниччини за січень – квітень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на 4,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів

Державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області від початку поточного року провели 135 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 6,5 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 164,7 млн грн.

15:08:30 19.05.2023

До уваги жителів громади!

Внаслідок планового виведення обладнання генерації в ремонт – в об’єднаній енергосистемі України можливий дефіцит потужності, особливо у години вечірнього максимуму, тобто з 18:00 до 22:00.

21:43:17 17.05.2023

З 23 по 29 квітня 2023 року — Європейський та Всеукраїнський тиждень імунізації

Метою проведення такого тижня є підвищення поінформованості населення про важливість імунізацію та популяризація щеплень завдяки кращому розумінню процесу вакцинації для профілактики інфекційних захворювань. У часи, коли найбільш актуальною проблемою вважається імунізація від COVID-19, вкрай важливо пам’ятати і про рутинну вакцинацію.

08:25:18 25.04.2023