29 вересня — Всесвітній день серця

Постійна емоційна напруга та стрес характерні для реалій сучасності. Через це можезростатиризик розвитку серцево-судинних захворювань,зокрема,  підвищуватись артеріальний тиск та рівень цукру у крові. Крім того, на нервовому ґрунті може відбуватися порушення ритму серця та розвинутись стенокардія, статися інфаркт чи гіпертонічний криз.

12:20:34 26.09.2023

Повідомлення для непобутових (юридичних) споживачів Деражнянського РЕМ

1. Для виконання вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії щодо оформлення відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному календарному році Непобутовим споживачам необхідно отримати в РЕМ Додаток № 11 “Відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергіїї” для заповнення та підписання.

12:56:19 20.09.2023

Віддання шани загиблому Герою!

19.09.2023 року Вовковинецька територіальна громада зустрічатиме загиблого захисника України – Веденева Максима, 25.05.1989 р.н. Орієнтовно, о 8.50 просимо сформувати за можливості "живий" коридор за маршрутом: Згарок (8.50) – Садове (9.00) – Вовковинці (9.10 )– Радівці (9.25) – Лука -Барська. У небесному війську стало більше ще на одного янгола. Висловлюємо у цю скорботну годину щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя. Низько схиляємо голови перед пам'яттю Веденева Максима . Слава Героям! Слава Україні!

13:29:34 18.09.2023

Увага! Семінар з питань застосування РРО та ПРРО

15 вересня об 11.00 у залі засідань Деражнянської міської ради (1 поверх)  відбудеться семінар  з питань застосування  РРО та ПРРО, вимог закону 3219.  Семінар організовано Головним управлінням державної податкової служби у Хмельницькій області.  Запрошуються суб’єкти господарювання та бухгалтери.

15:02:17 14.09.2023

ВПО можуть безоплатно отримати соціальні послуги у санаторіях Трускавця та Миргорода

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 Міністерством соціальної політики України запроваджено експериментальний проєкт, в рамках якого два санаторія сфери управління Мінсоцполітики – це спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» отримають можливість надавати соціальні послуги деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

20:36:20 11.09.2023

Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам Юридичною клінікою Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

Раді повідомити, що в рамках реалізації грантового проєкту «Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»» Юридична клініка Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати правову допомогу, внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись (на вибір) : 1) за телефоном +38068441059 2) на ел. пошту: uk@univer.km.ua, або 3) за адресою м. Хмельницький, вул. Володимирська, 77. Впровадження цього проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

09:53:20 31.08.2023

Не ризикуйте життям та здоров'ям дітей!

Щоб безпечно перебувати в колективі, зокрема у школі, дитсадочку на дитячому майданчику, дитина повинна мати всі планові щеплення від 10 хвороб згідно з Національним календарем.

14:11:01 22.08.2023

СТАРТУЄ ЗАПУСК ПРОГРАМИ “ВАРТО: ЗОЛОТІ РУКИ”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

09:15:56 09.08.2023

До уваги ВПО! Внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Відтермінували норму про виплату на сім'ю, а не на особу, про що зазначено в постанові від 31 липня 2023 року № 789.

16:12:39 08.08.2023