Чи потрібно проводити вакцинацію?

Зважаючи на серйозні ризики для здоров’я і те, що можна повторно заразитися COVID-19, потрібно вакцинуватися, навіть якщо ви перехворіли. Захист від вірусу, який людина отримує після того, як перехворіла, називається імунітетом, що набутий природним шляхом.

19:46:51 29.07.2021

Інформаційне повідомлення

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

15:22:18 21.07.2021

Увага! Схід селища

16 липня об 11.00 год. в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбудеться СХІД СЕЛИЩА по питанню водогону.

14:03:57 14.07.2021

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

За телефоном 1547 звертаються з  питань звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства.

10:07:05 06.07.2021

До уваги жителів громади!!!

Державна установа «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що з 30 червня 2021 ним розпочинається проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19, а саме експрес тестування на виявлення антигену коронавірусу.

20:20:41 04.07.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецькою селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Вовковинецької селищної ради:

16:11:58 17.06.2021

До уваги власників особистих селянських господарств та суб’єктів господарювання сфери АПК!

Відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки здійснюється часткова компенсація вартості обладнання та сільськогосподарської техніки, придбаної у поточному році, зокрема:

23:37:38 14.06.2021

Особливості відпустки без збереження заробітної плати під час карантину

Термін «карантинна відпустка» з’явився в Україні з березня 2020 року, коли Законом України від 17.03.2020 року №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» було доповнено ст.26 Закону «Про відпустки» новою нормою, а саме: у разі встановлення Кабміном карантину час перебування у відпустці без збереження заробітної плати на даний період не включається у обмежувальний термін, встановлений частиною першою цієї статті (не більше 15 календарних днів на рік).

00:40:13 08.06.2021