Хмельницька область, Деражнянський район

Оголошення

Головне управління Держпродспоживслужба в Хмельницькій області інформує про виявлення вогнища африканської чуми свиней (АЧС) на території Вінницької області

Що мають знати власники тварин про Африканську чуму свиней (АЧС) ? АЧС – це: - гостра (ознаки хвороби розвиваються дуже швидко) - висококонтагіозна (надзвичайно заразна) - інфекційна (здатна до зараження тобто може передаватись від однієї сприйнятливої тварини до іншої) - вірусна (на збудник не діють антибіотики, тому не має лікування) - хвороба (хворобливий стан організму – тварина виглядає підозріло, не так як завжди) - свиней (хворіють лише домашні та дикі свині).

22:48:27 03.04.2020

6 квітня стартує “Всеукраїнська школа онлайн” для школярів 5-11 класів

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Програма має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

20:53:05 01.04.2020

Самоізоляція під час нової коронавірусної інфекції

Самоізоляція під час нової коронавірусної інфекції                                                      НОМЕР гарячої лінії визначеної для ковід

20:26:32 01.04.2020

Запрошуємо батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні

На виконання звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак листом від 24 лютого 2020 року № 04-24/11-269 до Асоціації міст України інформуємо про проведення анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти.

19:40:41 20.03.2020

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста фінансового відділу селищної ради

19:02:48 20.03.2020

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

18:52:06 20.03.2020

Верховна Рада ухвалила закон щодо штрафів за порушення умов карантину від 17 березня 2020 року

Законом передбачено зокрема, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно – протиепідемічних правил і норм, передбачених зокрема законом « Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями тягне за собою накладення штрафу на громадян у сумі від однієї до двох  тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн.), на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти  тисяч НМДГ ( від 34 тис. до 170 тис.грн).

19:41:29 18.03.2020

Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА інформує

Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА інформує про виконання в межах компетенції Протокольного рішення засідання тимчасової протиепідемічної комісії щодо запобігання занесенню та поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

09:03:48 17.03.2020