Оголошення

Норвезька рада у справах біженців (NRC) реалізує Програму, яка спрямована на підтримку створення робочих місць та розширення можливостей для працевлаштування.

Звертаємо увагу, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) реалізує Програму, яка спрямована на підтримку створення робочих місць та розширення можливостей для працевлаштування. Програма передбачає надання грантів власникам мікробізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес, який постраждав від війни в Україні, до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.

08:33:28 13.03.2024

Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн гривень на відкриття та розвиток бізнесу

6 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.    За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.    Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

10:28:57 12.03.2024

Проект з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні

Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA.  Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

21:26:58 06.03.2024

Запрошення

08 березня 2024 року КЗ "Центр культури та дозвілля" Вовковинецької селищної ради запрошує на літературно-мистецький захід з нагоди 210 річниці від дня народження  Т.Г.Шевченка за участю учнів закладів освіти та художньої самодіяльності закладів культури Вовковинецької громади. Початок: об 11.00 год

21:20:41 05.03.2024

До уваги осіб Вовковинецької громади, що планують розпочати підприємницьку діяльність

Запрошуємо жінок і дівчат віком від 16 років взяти участь у безкоштовному 5-денному навчанні, протягом якого Ви здобудете знання, які допоможуть започаткувати власну справу або покращити ефективність вже наявного бізнесу чи стати більш успішною самозайнятою особою😎

21:07:59 26.02.2024

Вшануємо пам'ять загиблих!

24 лютого минає друга річниця від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю. Хоробрі українці щодня віддають життя за Батьківщину – за вільну й незалежну Україну. 24 лютого, о 9.00 відбудеться хвилина мовчання. Закликаємо усіх жителів громади доєднатися та вшанувати пам’ять Героїв російсько-української війни. Вічна пам'ять кожному, хто загинув за Україну!

16:33:07 23.02.2024

Увага! Оголошення

До уваги споживачів природного газу, проживаючих в смт. Вовковинці

14:37:14 02.02.2024

ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ!

01 лютого 2024 року Вовковинецька  територіальна громада буде прощатися із захисником України – ТКАЧУКОМ Дмитром Олександровичем, 19.11.1990 року народження. Дмитро захищав нашу Батьківщину в зоні АТО та продовжував службу в ЗСУ до останнього свого подиху. 29 січня 2024 року хоробрий захисник помер.

12:01:37 31.01.2024