ОГОЛОШЕННЯ

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує про функціонування телефонної „гарячої лінії”, на яку можна повідомляти про відомі випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 8:00 год. до 17:00 год. та у п’ятницю з 8:00 год. до 15:45 год. (обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год.) за номерами:

17:40:48 31.05.2021

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує про зміну електронної адреси

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує, що електронні листи для управління слід направляти на електронну поштову скриньку: 132200@dasu.gov.ua.

11:00:48 27.05.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування

15:11:18 13.05.2021