Хмельницька область, Деражнянський район

Оголошення

До відома власників та користувачів земельними ділянками та іншим нерухомим майном бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів

У зв’язку із проведенням робіт по інвентаризації земель та іншого нерухомого майна, що знаходиться на території Вовковинецької ОТГ, встановлення їх власників чи користувачів, виконком Вовковинецької селищної ради просить вищезазначених осіб подати до 15 серпня 2019 року до виконкому селищної ради завірені належним чином копії документів, що посвідчують їх право власності чи користування на земельні ділянки та об»єкти нерухомого майна, які знаходяться на території бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів та були придбані чи взяті ними в оренду в процесі її ліквідації.

15:50 29.07.2019

БЕЗКОШТОВНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР: "НОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО В СФЕРІ ЖКГ-2019"

10 та 11 липня 2019 року з 10 до 17 години відбудеться безкоштовний Всеукраїнський вебінар за участі розробників нормативно-правових актів в галузі ЖКГ, представників Мінрегіону та НКРЕКП, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.

07:50 04.07.2019

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування завідувача сектору земельних відносин

11:21 27.06.2019

Увага!!! Оповіщення

Про проведення комплексної  перевірки системи оповіщення цивільного захисту

14:48 20.05.2019

Всесвітня кампанія Година Землі 2019

Всесвітня кампанія Година Землі 2019 проходитиме у суботу 30 березня 2019 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

14:34 29.03.2019