Оголошення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатур старост старостинських округів Вовковинецької селищної територіальної громади

Вовковинецька селищна рада Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатур старост старостинський округів Вовковинецької селищної територіальної громади.

22:36:10 22.11.2021

Увага! Конкурс

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення Вовковинецької селищної ради від 10.11.2021р.       № 02-11/2021р. «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення  конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури» оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора Центру культури і дозвілля Вовковинецької селищної територіальної громади (Вовковинецької селищної ради).

13:16:18 22.11.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування

12:32:09 22.11.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу

Вовковинецька селищна рада Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу.

15:01:44 15.11.2021

Увага! Конкурс

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  оголошується конкурс на керівника  комунального закладу загальної середньої освіти  Вовковинецької селищної ради Згароцька гімназія,   адреса:  с. Згарок, Хмельницький р-н , Хмельницької обл.

11:57:38 05.11.2021

Увага! Оголошення

Хмельницькою обласною радою в електронній торговій системі України проводиться продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації, у тому числі

12:00:41 02.11.2021

Вчасні платежі за газ – запорука комфортного опалювального сезону

Річні контракти з фіксованою ціною захищають побутових клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», від здорожчання блакитного палива під час холодів і наслідків світової енергетичної кризи. Однак, аби в оселях було тепло й комфортно без надвитрат, за газ потрібно вчасно розраховуватися.

08:21:59 13.10.2021

Увага! День спорту

25 вересня 2021 року об 12.00 год в с.Коричинці біля будинку культури відбудеться свято "Дня спорту".

20:54:52 22.09.2021