ПФУ інформує

НА ЯКУ ДОПОМОГУ ПРИ СПЛАТІ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ МАЄ ПРАВО СІМ’Я, В ЯКІЙ ПРОЖИВАЮТЬ ПРИЙОМНІ ДІТИ?

Сім’я, в якій проживають прийомні діти, має право на пільги, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн).

10:17:02 31.07.2023

ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕНСІЯ В РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ДИТИНІ, ЯКЩО ЇЇ БАТЬКО ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ?

Так, у такому випадку пенсія у разі втраті годувальника призначається.  Відповідно до пункту 2 статті 166 Сімейного кодексу України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.

10:15:57 31.07.2023

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СПЛАТУ ДОБРОВІЛЬНИХ ПЕНСІЙНИХ ВНЕСКІВ

З кожним днем все більше українців долучаються до сплати добровільних пенсійних внесків. Зрозуміло, що людей, які їх сплатили, цікавить питання: де і як саме можна перевірити дані про зарахування платежу. У разі коли добровільні внески сплачено за себе, то побачити це можна якщо: Зайти в свій особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).   2. У розділі “Комунікації з ПФУ” (на панелі зліва) обрати опцію “Запит на отримання електронних документів”.

10:13:54 31.07.2023

НА ЯКИЙ ТЕРМІН МОЖЕ НАДАВАТИСЯ ЛІКАРНЯНИЙ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПОВНОЛІТНІМ ЧЛЕНОМ СІМ’Ї?

Допомога по тимчасовій непрацездатності для догляду за хворим повнолітнім членом сім’ї (старше 14 років) надається з першого дня непрацездатності, але не більш як на три календарні дні.

11:17:28 06.07.2023

Що таке обов’язковий відсоток платежу при призначенні субсидії? Як він визначається?

Житлова субсидія призначається домогосподарствам за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм і нормативів та розміром обов’язкового платежу, величина якого залежить від обов’язкового відсотка платежу.

14:22:37 04.07.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ЛИПНЯ 2023 РОКУ

З 01 липня 2023 року на виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 №168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році» проведено перерахунок пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про статус народного депутата України”, “Про наукову і науково-технічну діяльність” до 31 грудня 2022 року включно.

14:18:44 04.07.2023