ДПС інформує

Увага! Відбудуться сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Деражнянська  ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє,  що  10  та 15 серпня 2023 року відбудуться з 11.00 до 12.00 сеанси телефонного зв’язку «Гаряча лінія» щодо внесених змін  із застосування РРО/ПРРО у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

16:02:34 08.08.2023

Щодо сплати мінімального податкового зобов’язання у 2023 році

Згідно Закону України від 30.11.2021 року № 1914-ІХ починаючи з 2023 року власники та користувачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів будуть сплачувати до бюджетів мінімальне податкове зобов’язання (далі МПЗ) за володіння землею або користування земельною ділянкою (оренда, суборенда, емфітевзис, постійне користування).

09:40:57 04.08.2023

Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Прийнятий Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон), крім змін до Податкового кодексу України, вносить зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), а саме: звільняє від відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону № 265, які вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

09:36:14 04.08.2023

До уваги платників єдиного податку !

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 1 серпня 2023 року  набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

09:31:45 04.08.2023

Який документ повинен надавати підприємець – платник єдиного податку, який має право не застосовувати РРО або ПРРО, на вимогу покупців за продані товари (надані послуги)?

Інформуємо, що відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які відносяться відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

12:03:58 23.06.2023

Щодо проставлення апостиля

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області з метою належного виконання вимог Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених спільним наказом МЗС, МВС, МОН, Мінфіну, Мін'юсту від 17.03.2023 року №125/209/293/139/999/5 повідомляє.

11:59:45 23.06.2023

Про подання останньої податкової звітності після внесення до ЄДР запису про припинення реєстрації

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що фізичні особи, які перебували на загальній системі та щодо яких до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи, в якій відображають виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, у строки, встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ) для місячного податкового періоду.

11:57:17 23.06.2023

Які дії суб’єкта господарювання у разі несправності ПРРО, а саме неможливо закрити зміну та сформувати Z-звіт?

Інформуємо, що у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно встановити вид несправності та:

11:54:59 23.06.2023