Оголошення

Летичівською окружною прокуратурою вживаються заходи щодо конфіскації земельних ділянок, що належать громадянам рф

Земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави, тому робота на цьому напрямку Летичівської окружної прокуратури (м.Деражня) триває.

11:27:15 15.03.2023

Летичівською окружною прокуратурою в судовому порядку вживаються заходи щодо повернення у комунальну власність земельної ділянки, неправомірно переданої у приватну власність

Летичівською окружною прокуратурою (м. Деражня), реалізуючи конституційну функцію представництва, приділяється особлива увага захисту інтересів держави у сфері земельних відносин з метою запобігання незаконному відчуженню земель державної та комунальної форм власності.

10:51:51 15.03.2023

Оголошення

Юристи Норвезької ради у справах біженців надають  відповіді на питання стосовно:  - перетину державного кордону;  - проведення підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване житло;  - отримання статусу ВПО;  - призначення пенсії та інших соціальних виплат;  - отримання свідоцтва про народження або смерті особи на окупованій території;  - відновлення втрачених документів; - займається підготовкою документів до суду та інших органів тощо.

15:35:22 11.03.2023

Залиште первоцвіти весні!!!

Практично усі весняні квіти - на МЕЖІ ЗНИКНЕННЯ! Заклликаємо Вас не зривати та не купляти весняні первоцвіти.

15:17:17 27.02.2023

Прощання з Героєм!

24.02.2023 року Вовковинецька територіальна громада у глибокій скорботі зустрічатиме загиблиго захисника України – Федорчука Олександра Андрійовича, 05.12.1978 р.н.

11:25:50 23.02.2023

З 15 лютого стартує нерестова заборона на вилов щуки

Відповідно до нових Правил любительського та спортивного рибальства з 15 лютого 2023 року по 31 березня 2023 року включно встановлюється заборона на вилов щуки. Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони щуки під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області.

12:40:20 13.02.2023