ПФУ інформує

Перерахунок пенсії

Відповісти ГУ ПФУ в Хмельницькій області org@km.pfu.gov.ua 21 листопада 2022, 16:51:15 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області з 01.12.2022 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсії у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 2027 до 2093 гривень. Перерахунку підлягають👇:

19:47:22 22.11.2022

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ПОТРІБНІ ЗАЯВА ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

09:02:32 26.10.2022