ПФУ інформує

ЧИ МОЖУТЬ ПРЕТЕНДУВАТИ НА СУБСИДІЮ ГРОМАДЯНИ, ЯКІ МАЮТЬ У ВЛАСНОСТІ АВТОМОБІЛІ?

Так, можуть, але за певних умов: якщо особа зі складу домогосподарства, або член сім’ї особи з домогосподарства має один транспортний засіб (крім мопедів, причепа), з року випуску якого минуло більше ніж 5 років, або ж кілька автомобілів старших за 15-річний вік.

13:41:10 28.12.2022

УВАГА!

Для надання якісних послуг з призначення та виплати житлових субсидій та пільг мешканцям Хмельницької області, усім постачальникам (надавачам) комунальних послуг, а саме: виконавцям комунальних послуг, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків необхідно до 01.01.2023 зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), (п.6. постанова Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

12:33:26 08.12.2022

Перерахунок пенсії

Відповісти ГУ ПФУ в Хмельницькій області org@km.pfu.gov.ua 21 листопада 2022, 16:51:15 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області з 01.12.2022 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсії у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 2027 до 2093 гривень. Перерахунку підлягають👇:

19:47:22 22.11.2022

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ПОТРІБНІ ЗАЯВА ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

09:02:32 26.10.2022