Оголошення

Як діяти і куди звертатись, якщо виявили випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану?

В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до дітей.

09:44:41 06.04.2022

НАКАЗ ПРО ЗАБОРОНУ ПЕРЕБУВАННЯ АБО ПЕРЕСУВАННЯ МАЛОЛІТНІХ ТА/АБО НЕПОВНОЛІТНІХ ОСІБ НА ТЕРИТОРІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

14:57:13 01.03.2022

Хмельницька обласна рада звертається до бізнесу Хмельниччини щодо збору продуктів харчування та засобів гігієни для населення міст, де тривають військові дії

Після вторгнення в Україну російських військ є нагальна потреба допомогти людям, які терміново цього потребують у цей надзвичайно складний та відповідальний час.

12:52:16 28.02.2022