Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

22:53:18 19.03.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну  хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За  наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

22:30:18 29.01.2021

До уваги сільгоспвиробників

З метою достовірності подачі звіту щодо валового збору сільгоспкультур в органи статистики, зокрема кукурудзи на зерно, інформуємо сільськогосподарських товаровиробників,

12:27:53 16.01.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста сектору земельних відносин

12:05:15 14.01.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування

13:44:38 26.11.2020

АТ “ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ” роз’яснює

що з січня 2020 року оплата за газ здійснюється за двома окремими платіжками: 1) за доставку (транспортування) газу — оплата здійснюється на рахунок Оператора ГРМ (АТ “Хмельницькгаз”) 2) за споживання газу — оплата здійснюється на рахунок Постачальника газу (ТОВ “Хмельницькгаз збут”)

14:31:29 03.11.2020

Деражнянський РС інформує: реєструємось до «Електронної черги» та оформляємо біометричні документи без черг!

Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним із головних завдань Державної міграційної служби України.

14:24:48 03.11.2020