Оголошення

До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Вовковинецької селищної ради

Відповідно до  Житлового кодексу Української РСР, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.1984 року № 470, виконавчий комітет Вовковинецької селищної ради повідомляє про перереєстрацію громадян,  що перебувають на квартирній черзі для отримання житла. Для впорядкування існуючого загального обліку громадян необхідно персонально визначити відповідність до чинного житлового законодавства перебування на квартирному обліку та наявність потреби перебування на квартирному обліку.

15:39:15 11.09.2019

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування завідувача сектору освіти, прав захисту дітей, культури, молоді та спорту

14:29:51 05.09.2019

Деражнянська дільниця АТ «Хмельницькгаз» інформує

Внутрібудинкова система газапостачання як приватних так і багатоквартирних будинків перебуває у власності власника або співвласників, та для забезпечення безперервності та безпеки газопостачання потребує періодичного технічного обслуговування, яке згідно Закону України про житлово-комунальні послуги здійснюється на договірній основі за рахунок власника (співвласників).

11:47:07 20.08.2019

Увага! Оповіщення

Про проведення комплексної  перевірки системи оповіщення цивільного захисту

14:28:25 15.08.2019

Увага! Заборона на лов раків

Увага! ЗАБОРОНЕНО лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, підконтрольних Управлінню Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області в період з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року.

17:12:07 31.07.2019

До відома власників та користувачів земельними ділянками та іншим нерухомим майном бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів

У зв’язку із проведенням робіт по інвентаризації земель та іншого нерухомого майна, що знаходиться на території Вовковинецької ОТГ, встановлення їх власників чи користувачів, виконком Вовковинецької селищної ради просить вищезазначених осіб подати до 15 серпня 2019 року до виконкому селищної ради завірені належним чином копії документів, що посвідчують їх право власності чи користування на земельні ділянки та об»єкти нерухомого майна, які знаходяться на території бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів та були придбані чи взяті ними в оренду в процесі її ліквідації.

15:50:48 29.07.2019

БЕЗКОШТОВНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР: "НОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО В СФЕРІ ЖКГ-2019"

10 та 11 липня 2019 року з 10 до 17 години відбудеться безкоштовний Всеукраїнський вебінар за участі розробників нормативно-правових актів в галузі ЖКГ, представників Мінрегіону та НКРЕКП, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.

07:50:51 04.07.2019

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування завідувача сектору земельних відносин

11:21:33 27.06.2019