Хто має право на безоплатну правову допомогу

Усі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати з будь-яких правових питань безоплатну первинну правову допомогу, зокрема такі види правових послуг як:

11:58:14 08.02.2023

Увага! Оголошення

Оголошення Завтра з 9.30 до 14.00 в Міському будинку культури  будуть  видаватись продуктові набори для  ВПО вразливих категорій ( діти до 18 років ,пенсіонери 60 і більше років). З собою мати свідоцтво про народження , паспорт і довідку ВПО.

12:32:56 07.02.2023

Допомога вразливим категоріям ВПО

Благодійний фонд «Рокада» розпочинає видачу  предметів для облаштування спальних місць.  Звертаємо увагу! Отримати допомогу можуть лише ВРАЗЛИВІ КАТЕГОРІЇ ВПО, які зареєстровані на території   громади!            НАЯВНІСТЬ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ НА ВСІХ ЧЛЕНІВ РОДИНИ ОБОВ'ЯЗКОВА! (паспорт, ідентифікаційний код, документи підтверджуючи вразливість, довідка ВПО)

21:05:33 02.02.2023

Дозволена величина навантаження на п’ятницю, 3 лютого, трохи зросла

📣 Отже, в періоди пікового навантаження відключення будуть одночасно охоплювати три черги, а не чотири. Решту частини доби, поміж періодів пікового навантаження, знеструмлюватимуться лише основні черги: на Графіку погодинних відключень вони позначені надписом: «електроенергія відсутня». 🔌 Переглянути Графік погодинних відключень, файли співставлення черг на адрес, перевірити актуальні відключення за адресою можна у розділі «Відключення».

20:59:19 02.02.2023

Увага! Виїзний прийом

02 лютого 2023 року о 10.00 год. в приміщенні Вовковинецької селищної ради (кабінет селищного голови)                   відбудеться виїзний прийом громадян начальником Хмельницької районної військової адміністрації Анатолієм КАТЕРЕНЧУКОМ

12:22:10 01.02.2023

❗Погодинні відключення в середу❗

📣 1 лютого, в середу, відключення відбуватимуться за оптимізованим Графіком погодинних відключень. В періоди пікового навантаження зберігається висока ймовірність одночасного відключення черг, які позначені надписами: «електроенергія відсутня», «електроенергія може бути відсутня».

23:11:52 31.01.2023