Дата: від до Скинути

Представники громади взяли участь у семінарі РВ Асоціації міст України щодо реформування старшої школи

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело зустріч з представниками територіальних громад  Хмельниччини з питань реформування старшої школи. На семінар «Реформа старшої школи. Формування ефективної освітньої мережі» зібралися понад пів сотні представників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування Хмельниччини.

10:47 03.07.2024

Привітання з Днем Конституції України

Шановні жителі Вовковинецької територіальної громади! 28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

01:10 28.06.2024

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ СЕРГІЮ ЗЕЛІНСЬКОМУ

11 червня 2024 року, у Радовецькому ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  нашому Герою, Зелінському Сергію Анатолійовичу, який навчався в стінах цього ліцею.

15:59 13.06.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Любі наші, дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас зі світлим та прекрасним святом – Днем захисту дітей! Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

00:13 01.06.2024