20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє країни та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

10:00 20.02.2024

Вітаємо з Водохрещем!

Шановні жителі громади! Щиро вітаємо вас з Водохрещем, зі святим Богоявленням. Водохреще для українського народу символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.

12:26 06.01.2024

Порядок та умови надання додаткової дотації для громад мають бути змінені

Мінфін повідомив, що для недопущення розбалансування місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням «військового» ПДФО до держбюджету заплановані зміни до Порядку та умов надання додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.

12:49 18.12.2023

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

13:27 14.12.2023