Хмельницька область, Деражнянський район

Голова АМУ звернувся до Президента та Парламенту щодо недопустимості запровадження партійної системи на місцевих виборах

Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко від імені Асоціації міст України звернувся до Президента України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій та груп, народних депутатів України щодо недопустимості запровадження партійної виборчої системи на рівні міських, селищних, сільських рад з кількістю виборців менше 90 тисяч. 2 липня профільний парламентський Комітет схвалив до другого читання законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» (№3485) з поправками, які передбачають запровадження пропорційної виборчої системи депутатів місцевих рад в громадах, де кількість виборців складає 10 тисяч і більше.

12:22 14.07.2020

АМУ звернулася до керівників держави щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди в Україні

Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів,  спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична – зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей.

16:23 02.07.2020

Правління АМУ категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів

11 червня Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та керівників політичних фракцій і груп щодо проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», яку планується розглянути на засіданні Уряду 12 червня.

09:55 12.06.2020

Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

Асоціація міст України просила Уряд прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків та направляла відповідний лист Прем’єр-міністру. 14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

13:19 15.05.2020

Співпраця та діалог центральної і муніципальної влади, а не безпідставний тиск, дозволять подолати наслідки коронавірусної кризи в країні - звернення АМУ до Президента

Асоціація міст України звернулася до  Президента як до Гаранта Конституції України щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

13:00 14.05.2020

АМУ надіслала народним депутатам пропозиції змін до Виборчого кодексу

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України.

22:51 23.04.2020