Дата: від до Скинути

Деражнянський сектор УДМС інформує: ID-картка – зручність у використанні та високий рівень захисту

Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує особу власника та  підтверджує  громадянство  України. З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.

12:47 06.01.2022

Меморандум між центральною владою та громадами щодо стримання росту тарифів на тепло виконується

Меморандумом, укладеним 30 вересня 2021 між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.

23:46 30.12.2021

Охорона праці в зимовий період

З настанням холодів кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників підприємств і організацій значно зростає. Саме тому важливо підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь.

13:28 22.12.2021