Хмельницька область, Деражнянський район

З робочою зустріччю до Вовковинецької ОТГ завітав директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюк Олександр Григорович

16 серпня відбулася робоча зустріч директора Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюка Олександра Григоровича з головою Вовковинецької об’єднаної територіальної громади Загорульком Юрієм Васильовичем  та секретарем Вовковинецької селищної ради – Захаровою Валентиною Михайлівною.

10:30 19.08.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині  замовила кофтину, на вимогу  продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?

08:29 15.08.2019

Нагадуємо про механізми захисту від домашнього насильства, які були передбачені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Терміновий заборонний припис  Підстава: ініціатива поліції або заява постраждалої особи. Передбачає для кривдника:  - зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи; - заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи; - заборону в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою. За невиконання припису - штраф, громадські роботи або адміністративний арешт. Термін дії припису - до 10 діб.Обмежувальний припис Підстава:заява потерпілої особи або її представника, батьків, родичів, органу опіки та піклування. Рішення про застосування обмежувального припису приймає суд не пізніше 72 годин. Передбачає для кривдника: - заборону перебувати у в місці спільного проживання (перебування); - усунення перешкод у користування майном потерпілою особою; - обмеження спілкування з постраждалою дитиною; - заборону наближатися на визначену відстань до місця проживання  (перебування), навчання, роботи, інших місця відвідування постраждалої особи; - заборону особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, переслідувати її, спілкуватися з нею; - заборону вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою.

17:29 31.07.2019

«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

16:54 31.07.2019

Муніципальна няня

З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років.

14:23 26.07.2019

Проект під назвою «Є-Малятко» передбачає повний комплекс послуг за однією заявою:

державна реєстрація народженої дитини; реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов); реєстрація в демографічному реєстрі; визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; визначення належності дитини до громадянства України. Батьки матимуть змогу безкоштовного звернення відразу в ЦНАП або до РАЦСу, перебуваючи ще в пологовому будинку, замість того, щоб подавати десятки документів до різних установ.

14:17 26.07.2019

Соціальна мережа Instagramпротидіє булінгу!

Багато років тому у даній соціальній мережі використовували штучний інтелект для виявлення образливого контенту у коментарях, фотографіях і відео. Сьогодні цього вже не достатньо.

14:12 26.07.2019

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

29 липня 2016 року Міністерство юстиції запустило новий сервіс – «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів. Переваги:

06:37 22.07.2019

НА САЙТІ МІН’ЮСТУ З’ЯВИВСЯ ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР ДЛЯ ВИРАХУВАННЯ СПРАВЕДЛИВОЇ ЦІНИ НА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ

Захист прав споживачів – безпосередня відповідальність Міністерства юстиції та Уряду. Тому Мін’юст разом з Урядом робить все можливе, аби громадяни отримували якісні комунальні послуги, а плата за них була справедливою. На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко. Він нагадав, що протягом 3-х років Уряд Володимира Гройсмана системно працював над тим, щоб зробити комунальні послуги доступними. Зокрема, у лютому цього року Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.

07:29 19.07.2019