Дата: від до Скинути

Уряд та міські голови дійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду: подорожчання не буде

Тарифи на опалення та гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть. Про це заявив мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко. Такої домовленості досягли під час урядової наради, ініційованої Асоціацією міст України, за участі Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, мерів: Києва - Віталія Кличка, Маріуполя – Вадима Бойченка, Кропивницького – Андрія Райковича, Вінниці – Сергія Моргунова, Кривого Рогу – Костянтина Павлова та першого заступника міського голови Харкова – Олександра Новака. В нараді також взяли участь представники НАК «Нафтогаз України», Офісу Президента України та депутати Верховної ради.

10:50 21.01.2021

Голова АМУ В.Кличко звернувся до Президента України В.Зеленського щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів

У зверненні, зокрема, зазначено, що вартість природного газу для виробників тепла у грудні 2020 року склала 6103,1 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок), але у тарифі на тепло для населення враховується вартість природного газу 4048,5 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок). Також постійно зростає вартість послуги з розподілу природного газу.

21:11 18.01.2021

«На час локдауну Міграційна служба області працює у звичному режимі та надає усі адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України»- начальник Управління Олег Паньков.

13:00 14.01.2021

Міграційна служба Хмельниччини інформує: вклеїти фотокартку до паспорта громадянина України по досягненні 25- та 45- ти річного віку під час карантинних заходів можна за місцем звернення

Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує  особу власника та  підтверджує  громадянство  України. На даний час паспорти громадянина України мають сучасний вигляд та оформляються у формі ID-картки, але чинними залишаються також  паспорти громадянина України попереднього зразка, які мають вигляд паспортної книжечки.

10:45 11.12.2020

Акциз на пальне повинен залишитись у громадах: Відкрите звернення Голови АМУ до Президента та Парламенту

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

10:22 11.12.2020