Дата: від до Скинути

Належний рівень бюджетного забезпечення громад обговорили на Загальних зборах Хмельницького РВ Асоціації міст України

До позачергового засідання Загальних зборів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, яке відбулось напередодні, 24 липня, в онлайн-форматі долучились понад пів сотні представників органів місцевого самоврядування – голови громад, їх заступники, працівники фінпідрозділів міських, селищних та сільських рад. Долучився до обговорення і Виконавчий директор Асоціації Міст України Олександр Слобожан.

13:44 25.07.2024

Представники громади взяли участь у семінарі РВ Асоціації міст України щодо реформування старшої школи

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело зустріч з представниками територіальних громад  Хмельниччини з питань реформування старшої школи. На семінар «Реформа старшої школи. Формування ефективної освітньої мережі» зібралися понад пів сотні представників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування Хмельниччини.

10:47 03.07.2024