Хмельницька область, Деражнянський район

АМУ представлятиме інтереси ще трьох громад Хмельниччини

До Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України долучилися три нових муніципалітети – Антонінська селищна ОТГ, Вовковинецька селищна ОТГ та Староушицька селищна ОТГ. Відповідне рішення про прийом у члени АМУ було затверджене правлінням АМУ перед Днем діалогу з Урядом 24 вересня у Тернополі та підписане Головою АМУ, міським головою м. Києва Віталієм Кличком.

11:36 22.10.2018

Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання

16:11 18.10.2018

Державний бюджет-2019: боротьба за інтереси громад триває

Очікується, що в проекті Держбюджету буде закріплено прямі міжбюджетні відносини новостворених ОТГ, враховано кількість переселенців при обрахунку медичної субвенції та закладено кошти на погашення різниці в тарифах.

11:51 18.10.2018

Другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу»

1 листопада 2018 відбудеться другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу». EV Forum – одноденний захід, левову частку якого складатимуть успішні бізнес-кейси «перших» в сфері комерційного використання eлектротранспорту та зарядної інфраструктури. Учасники матимуть змогу з перших вуст почути інформацію про законотворчі ініціативи органів влади. На форумі означено наступні теми: • Законодавчі ініціативи для стимуляції використання комерційного електротранспорту: економічний і екологічний аспекти. • Комерційне використання зарядної інфраструктури: українські реалії, практичні кейси та перспективи розвитку напрямку. • Перспективи розвитку ринку комерційних електромобілів: виробництво, сервісне обслуговування, дистрибуція. • Практичні кейси використання електротранспорту в комерційних цілях в різних галузях – плюси і мінуси. • Громадський електротранспорт нового покоління і комунальний транспорт: економічна ефективність і екологічність, перспективи розвитку. • Прогнози і тенденції від провідних експертів галузі.

11:26 16.10.2018

Фінсько-український трастовий фонд: Енергоефективність, відновлювана енергетика та альтернативні джерела енергії

В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та МЗС Фінляндської Республіки в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд). Ціль Фонду – сприяти співпраці між Фінляндією та Україною, визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем. Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Координатором роботи Фонду в Україні є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Діяльність Фонду зосереджена на наступних сегментах:

17:05 11.10.2018