Хмельницька область, Деражнянський район

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

06:33 29.05.2019

Низький уклін Вам матері

У другу неділю травня у Вовковинецькому Будинку культури знову лунали пісні, адже вся Україна святкувала День матері.

21:05 17.05.2019

Памятаємо, цінуємо, шануємо

9 травня на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці Дня Перемоги «Памятаємо, цінуємо, шануємо!».

21:04 17.05.2019

Будь славен День святої Перемоги

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. Рівно 74 роки тому тридцятьма артилерійськими залпами із 1000 гармат салютувала Батьківщина своїм відважним воїнам, сповіщаючи на весь світ про закінчення Другої Світової війни.

08:55 15.05.2019

Чорнобиль - біль душі моєї

26 квітня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури було проведено захід до 33-ї річниці з Дня Пам'яті чорнобильської трагедії "Чорнобиль - біль душі моєї ".

12:25 27.04.2019

Здоровий спосіб життя: основи та принципи

З нагоди проведення у 2019 році «Всеукраїнського тижня громадського здоров’я»  у Радовецькій сільській бібліотеці 12 квітня  відбулася виставка літератури під назвою «Здоровий спосіб життя: основи та принципи».

14:16 23.04.2019

2019 рік оголошено роком Китаю в Україні

17 квітня в Радовецькій сільській бібліотеці проведено віртуальну подорож «Замальовки з Піднебесної» для учнів 5-го та 7-го класів. Учні переглянули презентацію про Китай, відео про Теракотову армію, ознайомилися з цікавими фактами про Китай, виготовляли китайські ліхтарики.

07:14 23.04.2019