День фізичної культури та спорту

10 вересня на території Вовковинецької селищної територіальної громади відбулося свято до Дня фізичної культури і спорту.

14:17 13.09.2021

Спортивний забіг

09 вересня  відбувся біговий «Марафон здоров’я» за участю учнів, вчителів Вовковинецької ЗОШ та голови громади Сергія Волковинського. Метою спортивного забігу була популяризація здорового способу життя та заохочення дітей до зайняття спортом.

15:12 10.09.2021

Аналіз росту захворюваності працюючих

Одним із основних завдань Фонду соціального страхування України та його робочих органів відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-XIV є фінансування витрат, пов’язаних з наданням матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим на виробництві та контроль за використанням коштів.

10:02 30.08.2021

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня.

09:55 28.08.2021