Хмельницька область, Деражнянський район

Вовковинецька громада прийняла участь у обласних святково-благодійних заходах

18 грудня в м. Хмельницькому, на Майдані Незалежності, за підтримки голови Хмельницької обласної адміністрації Дмитра Габінета, відбулися святково-благодійні заходи присвячені Дню Святого Миколая, метою яких було зібрати кошти для лікування хлопчика Дмитра Шелудька.

21:44 19.12.2019

28 листопада відбулося засідання спільної колегії Державного архіву Хмельницької області та Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, де розглядалось питання про підсумки проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в закладах освіти і науки Хмельницької області.

11:59 07.12.2019

Обласні ради більше не вирішуватимуть, як об’єднуватися громадам

5 грудня  Верховна рада України схвалила в другому читанні та в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)»(законопроєкт №2189 від 30.09.2019).

11:55 06.12.2019

Уряд утричі зменшив субвенцію на соцекономрозвиток для ОТГ

4 грудня на засіданні Уряду було внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів від 10.07.2019 року № 500-р, якими змінено розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток та зменшено на 1,7 млрд грн  її загальний обсяг. Тобто,між громадамирозподілленолише 790 млнгрніззапланованих 2,5 млрд грн.АМУ наполягає на розподіленні громадам усьогообсягуцієїсубвенції, як заплановано у Держбюджеті-2019.

12:48 05.12.2019

Хмельниччина отримає 35,5 млн гривень освітньої субвенції

Уряд перерозподілив 2 млрд грн місцевим бюджетам на фінансування освіти. Це кошти, які передбачалися для освітньої субвенції територій Луганської та Донецької областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Розпорядження Кабінету «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» було ухвалено 27 листопада.

07:42 28.11.2019