Хмельницька область, Деражнянський район

Під Крутами пішли в безсмертя

23 січня в Радовецькій сільській бібліотеці організовано книжкову виставку присвячену пам»яті Героїв Крут «Під Крутами пішли в безсмертя» і бібліотекарем проведено огляд виставки для широкого кола користувачів.

07:19 31.01.2020

Соборна, незалежна Україна

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає 22 січня 1919року. 101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. До цієї видатної події в Коричинецькій сільській бібліотеці проведено історичний екскурс «Соборна, незалежна Україна» для учнів 9 класу. Бібліотекар Любов Мартинюк, директор СБК Наталія Левицька розповіли присутнім про історичні події тих років, становлення та розвиток українського національного державотворення, Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. Діти дізналися про історичне значення Дня Соборності України, відповідали на запитання літературно-історичної вікторини «Це моя, Україна», ознайомилися з літературою, яка висвітлює тернистий шлях до Соборності, переглянули відео про проголошення Акту Злуки.

07:07 31.01.2020

Вибори по-новому: представники ОТГ Хмельниччини розбиралися у нюансах нового Виборчого кодексу

Цьогоріч на Україну чекають місцеві вибори. Вони відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня. Сьогодні в Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України провели Практикум для представників органів місцевого самоврядування із застосування законодавства на тему: «Місцеві вибори  за новим Виборчим кодексом». У даному заході, від Вовковинецької селищної ради, прийняла участь секретар селищної ради Валентина Захарова.

12:39 28.01.2020

Представники Вовковинецької громади взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня Соборності України

22 січня представники Вовковинецької громади взяли участь в обласних заходах з нагоди 101-ї річниці Соборності України, які проводилися на межі двох областей Хмельницької та Тернопільської. Зустріч делегацій відбулася на мосту між с. Гусятин Чемеровецького району Хмельницької області та смт. Гусятин Тернопільської області.

18:33 23.01.2020

Вокальний колектив Вовковинецького будинку культури прийняв активну участь у районному фестивалі колядок та щедрівок "Велика Коляда"

17 січня вокальний колектив Вовковинецького Будинку культури прийняв активну участь у районному фестивалі колядок та щедрівок "Велика Коляда" за що і отримав ІІ місце.

22:05 18.01.2020

Асоціація міст України закликає Парламент відхилити проєкт змін до Конституції щодо децентралізації

Асоціація міст України висловила загальні зауваження до Законопроєкту №2598. Так, зокрема, порівняно із чинною Конституцією України проєкт передбачає звуження статусу органів місцевого самоврядування та містить ознаки централізації влади, надмірно розширює контрольні повноваження держави в особі префектів та Президента України.

06:44 13.01.2020

Миколай іде, всім добро несе

19 грудня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке було організоване працівниками культури та школи.

06:51 21.12.2019