Хмельницька область, Деражнянський район

Конференція "Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки", 16-17 листопада 2018, Львів

Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів.

13:05 15.11.2018

Святкування Дня села у Коричинцях

10 листопада (день Великомучениці Параскеви), жителі села Коричинці відзначали День села. Святкування відбулося в сільському будинку культури, де зібрались жителі села та гості свята.

16:46 12.11.2018

У Вовковинецькій ОТГ відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!»

6 листопада в приміщенні Вовковинецького будинку культури відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у якому приймали участь приймали участь учні Коричинецького НВК, Радовецького НВК та Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

08:43 07.11.2018

Працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ привітали з професійним святом

Сьогодні, в приміщенні Вовковинецького відділення соціальної допомоги, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ноль Станіслав Мартинович та начальник відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Познякова Олена Михайлівна привітали працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ з професійним святом.

13:48 02.11.2018

До уваги пасічників!

Членами Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка пасічників України»  розроблено методичні рекомендації, щодо порядку реєстрації пасіки, видачі ветеринарно – санітарного паспорту та зразків документів, які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності.

13:42 31.10.2018

У Вовковинецькій ОТГ проведено суботник на території майбутньої амбулаторії

26 жовтня було проведено суботник на території майбутньої амбулаторії, в якому взяли активну участь працівники лікарні, школи, депутати, колектив селищної ради та небайдужі жителі селища.

14:50 29.10.2018