Хмельницька область, Деражнянський район

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ПРОСИТЬ УРЯД СКАСУВАТИ ПОСТАНОВУ, ЯКА НЕСЕ ЗАГРОЗУ ПРИПИНЕННЯ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТ

Асоціація міст України звертається до Прем’єр-міністра України О.Гончарука з проханням скасувати постанову Уряду від 26.06.2019 №560, якою пропонується встановити граничні тарифи на:

13:58 29.10.2019

Пам'ять про минуле – шлях у майбутнє

Народ, що не пам’ятає минулого не матиме майбутнього.  Ми маємо підтримувати пам'ять про подвиги наших предків для наступних поколінь.

11:17 23.10.2019

У Вовковинецькій громаді відбулося святкування Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва

14 жовтня українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці свята тісно пов’язані між собою.

13:15 16.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:

08:06 11.10.2019

Безпека громадян – понад усе

Селище Вовковинці радує своїх мешканців позитивними змінами. Жителі громади можуть тепер пройтися по зручному тротуарі на центральній вулиці селища, а не по проїжджій частині дороги, як раніше.

17:19 02.10.2019

Давні задуми починають здійснюватися

З кожним днем у Вовковинецькій громаді спостерігаються позитивні зміни. Ось, 27 вересня в смт. Воковинці відбулось довгоочікуване відкриття ринкової площі.

14:38 01.10.2019