ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Філія "ЛЕТИЧІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛІСИ УКРАЇНИ”  (ФІЛІЯ “ЛЕТИЧІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО” ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ”», юр.адреса 31500, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Летичів, вул. Савіцького Юрія, 54/1, ЄДРПОУ 45078889, ел.адреса let_lis_plan@ukr.net,  тел. (03857) 91137 що займається лісництвом та іншою діяльністю у лісовому господарстві, має намір отримати дозвола на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства. Висновок ОВД відсутній т.я. діяльність об’єктів не підлягає під дію ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

14:05 13.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради

11 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради. Виносилося на розгляд ряд важливих питань, одне з яких – підвищення тарифів на водопостачання для користувачів смт. Вовковинці.

14:10 12.10.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем захисників і захисниць України

Дорогі воїни-земляки! 1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі.

23:17 29.09.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Це особлива дата, коли ми вітаємо людей, які навчають і надають знання. Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України. Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань.

22:57 29.09.2023

В Вовковинецькій громаді відбулися благодійний концерт та ярмарка на підтримку ЗСУ

Сьогодні, на площі перед будинком культури в смт. Вовковинці пройшли благодійний концерт та ярмарка на підтримку Збройних Сил України присвячений Дню захисників та захисниць України. Благодійність – це своєрідне свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

22:33 29.09.2023

Відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти

Сьогодні, 29 вересня,  в приміщенні Вовковинецької селищної ради, за участі селищного голови Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани КОШИРЕЦЬ, завідувача сектору освіти, культури, молоді та спорту Ольги КУБАЙ та начальника фінансового відділу Тамари КОЛОСОВСЬКОЇ відбулася нарада керівників та кухарів закладів освіти нашої громади. На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності закладів освіти. Основна увага була зосереджена на організації  харчування учасників освітнього процесу.

21:23 29.09.2023

Інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць України – 2023

Вступ У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

15:12 27.09.2023

Вовковинецька громада долучилася до “Медичного пікніку”

Сьогодні жителі Вовковинецької громади відвідали “Медичний пікнік”, який відбувся в м. Деражня.  Під час акції жителі громади мали змогу безкоштовно перевірити стан свого здоров'я, вакцинуватися проти небезпечних інфекційних хвороб та дізнатися більше про здоровий спосіб життя.

14:55 27.09.2023

Відбулося засідання двадцять дев'ятої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

22 вересня відбулося пленарне засідання 29 сесії Вовковинецька селищної ради 8 скликання. На розгляд сесії винесено 41 питання. У ході роботи депутати ухвалили 37 рішень: дітям захисників (захисниць) України, які брали (беруть) безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України встановлено безоплатне харчування в закладах освіти громади, надано допомогу пораненим військовим, внесено зміни до діючих програм, направлено кошти для деокупованої громади тощо. Депутати працювали плідно, сесія пройшла результативно.

20:39 22.09.2023

Відзначення Дня усиновлення у Вовковинецькій громаді

Починаючи із 2023 року, в Україні  відзначатимуть День усиновлення 17 вересня. Цей день –  свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. Це свято уособлює віру в те, що кожна дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання заради цього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини, як найціннішого дару нашого життя.

11:39 21.09.2023