Щодо забезпечення доступу до Інтернету в сільській місцевості

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 453, Вовковинецькою селищною радою було направлене клопотання на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, зокрема, для забезпечення населених пунктів, в яких наявні заклади соціальної інфраструктури (школи, ФАПи, сільські будинки культури, бібліотеки) і в яких відсутній доступ до мережі Інтернет через оптичну мережу, а саме: с.Клопотівці, с. Майдан-Чернелівецький, с. Макарове, с. Степівка, с. Чернелівці, с. Вівсяники, с. Городище, с.Гришки, с. Кайтанівка.

09:55 11.08.2021

Екологічна подорож “Стежинка у дивосвіт природи”

Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом вирішення проблеми збереження природних ресурсів є освіта підростаючого покоління в області навколишнього середовища.

22:59 10.08.2021

На засіданні Правління АМУ в Одесі за участі високоповажних закордонних гостей було обговорено важливі для місцевого самоврядування питання

27 липня 2021 року в Одесі відбулося засідання Правління Асоціації міст України, під час якого було розглянуто важливі питання для органів місцевого самоврядування.

18:59 29.07.2021

Прогнозовані платежі за газ допоможуть заощадити жителям Хмельниччини взимку

Аби зменшити платіжки за блакитне паливо під час опалювального сезону, понад 2500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Майже тисяча з них зробила це у липні.

11:48 14.07.2021

Деражнянський РС УДМС інформує: послуга «ID-14»: один візит-одразу 2 послуги!

Послуга «ID-14»- це комплексна послуга 2 в 1, яка передбачає оформлення ID-картки одночасно із можливістю зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер платника податку у паспорті громадянина України. Ця послуга доступна особам, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше.

10:55 14.07.2021