Дата: від до Скинути

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмому від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

07:18 16.11.2021

Вовковинецька громада долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту «Зелена планета з МХП»

У липні 2021 року Вовковинецька громада долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту з озеленення сільських територій «Зелена планета з МХП», який реалізують Благодійний фонд «МХП – Громаді» спільно з громадами на території присутності підприємств Групи «МХП».

10:40 13.11.2021

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

11:18 02.11.2021

Понад 7000 жителів Хмельниччини зменшили витрати на газ під час холодів

Аби застрахувати себе від надмірних сум у платіжках за газ протягом опалювального сезону, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» підключили 7140 побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

21:42 26.10.2021

Як діяти працівнику, якому відкрили е-лікарняний?

Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних - сьогодні створено майже 1,4 млн медвисновків про тимчасову непрацездатність, 90% з яких у разі загальних захворювань або травм.На їх підставі було сформовано і передано до Фонду соціального страхування України на оплату 130 тисяч е-лікарняних.

14:22 23.10.2021

Відбулося перше пленарне засідання десятої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Розпочала роботу 10 сесія Вовковинецької селищної ради восьмого скликання. Відбулися засідання постійних комісій. 19 жовтня, в залі засідань селищної ради, відбулося перше пленарне засідання десятої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

14:03 23.10.2021