Порядок та умови надання додаткової дотації для громад мають бути змінені

Мінфін повідомив, що для недопущення розбалансування місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням «військового» ПДФО до держбюджету заплановані зміни до Порядку та умов надання додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.

12:49 18.12.2023

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

13:27 14.12.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем місцевого самоврядування України

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

10:10 07.12.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем Збройних Сил України

Дорогі наші військові, гордість і слава Батьківщини! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України! Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

00:00 06.12.2023

Вручення ордену "За мужність" ІІІ ступеня посмертно Федорчуку Олександру Анатолійовичу

Сьогодні, 27 листопада у приміщенні Вовковинецької селищної ради начальник районної військової адміністрації Анатолій КАТЕРЕНЧУК вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) матері Федорчук Тамарі Миколаївні загиблого Героя с. Радівці Федорчука Олександра Анатолійовича.

17:11 27.11.2023

ВШАНУВАННЯ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

24 листопада у смт. Вовковинці біля пам'ятного хреста «Жертвам голодомору» відбувся меморіальний захід на знак вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів, який цього року припадає на 25 листопада.

23:03 24.11.2023