Чим небезпечний поліомієліт та чому важливо зробити щеплення від нього

 Поліомієліт — надзвичайно заразне інфекційне захворювання, яке викликають поліовіруси, що потрапляють до організму фекально-оральним шляхом, зазвичай, через немиті руки та, іноді, із брудною водою.

13:51 16.05.2022

Закордонні паспорти та ID-картки: що змінилось і де оформляються

З метою збереження персональних даних громадян України 24.02.2022 року ДМС України було прийнято рішення про відключення усіх інформаційних систем Державної міграційної служби України та водночас повністю призупинено роботу усіх територіальних органів та підрозділів ДМС.

14:05 11.05.2022

Прощання із земляком!

Сьогодні ми провели в останню путь нашого земляка, відважного сина України. Шановна громадо! Хочу подякувати всім, хто був  на похороні нашого молодого воїна, патріота, героя - Руснака Любомира. Це складний час для нас, нашої громади. Тому найбільше хочеться підтримати маму воїна та усю родину. Ніхто не сподівався втратити його таким молодим, і ось раптово зіткнулися з цією трагедією.

19:15 10.04.2022

Про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

13:57 24.03.2022