Хмельницька область, Деражнянський район

Вибори по-новому: представники ОТГ Хмельниччини розбиралися у нюансах нового Виборчого кодексу

Цьогоріч на Україну чекають місцеві вибори. Вони відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня. Сьогодні в Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України провели Практикум для представників органів місцевого самоврядування із застосування законодавства на тему: «Місцеві вибори  за новим Виборчим кодексом». У даному заході, від Вовковинецької селищної ради, прийняла участь секретар селищної ради Валентина Захарова.

12:39 28.01.2020

Представники Вовковинецької громади взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня Соборності України

22 січня представники Вовковинецької громади взяли участь в обласних заходах з нагоди 101-ї річниці Соборності України, які проводилися на межі двох областей Хмельницької та Тернопільської. Зустріч делегацій відбулася на мосту між с. Гусятин Чемеровецького району Хмельницької області та смт. Гусятин Тернопільської області.

18:33 23.01.2020

Вокальний колектив Вовковинецького будинку культури прийняв активну участь у районному фестивалі колядок та щедрівок "Велика Коляда"

17 січня вокальний колектив Вовковинецького Будинку культури прийняв активну участь у районному фестивалі колядок та щедрівок "Велика Коляда" за що і отримав ІІ місце.

22:05 18.01.2020

Асоціація міст України закликає Парламент відхилити проєкт змін до Конституції щодо децентралізації

Асоціація міст України висловила загальні зауваження до Законопроєкту №2598. Так, зокрема, порівняно із чинною Конституцією України проєкт передбачає звуження статусу органів місцевого самоврядування та містить ознаки централізації влади, надмірно розширює контрольні повноваження держави в особі префектів та Президента України.

06:44 13.01.2020

Миколай іде, всім добро несе

19 грудня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке було організоване працівниками культури та школи.

06:51 21.12.2019

Вовковинецька громада прийняла участь у обласних святково-благодійних заходах

18 грудня в м. Хмельницькому, на Майдані Незалежності, за підтримки голови Хмельницької обласної адміністрації Дмитра Габінета, відбулися святково-благодійні заходи присвячені Дню Святого Миколая, метою яких було зібрати кошти для лікування хлопчика Дмитра Шелудька.

21:44 19.12.2019