Відкриття класу безпеки у Вовковинецькому ліцеї

Знакова подія відбулась сьогодні  у Вовковинецькому ліцеї. За сприяння депутата обласної ради від ПП "За конкретні справи" Вадима Лозового та Агрохолдингу 2012 у ліцеї відкрито сучасний клас безпеки. Реагувати під час надзвичайних ситуацій, надавати первинну медичну допомогу, діяти  під час пожежі та поводитись з вибуховими предметами - ось невеликий перелік тем, що вивчатимуться у класі безпеки. Представники ДСНС, поліції , Червоного Хреста провели з ліцеїстами показові заняття. Гарний настрій забезпечив учням Пес Патрон.

16:06 07.03.2024

Форум "Україна. Рік 2024"

25 лютого під час пресконференції у межах форуму «Україна. Рік 2024» Президент Володимир Зеленський розповів про перспективи щодо озброєння для України, контрнаступ ЗСУ у 2023 році та плани на 2024 рік.

21:16 26.02.2024

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє країни та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

10:00 20.02.2024

Вітаємо з Водохрещем!

Шановні жителі громади! Щиро вітаємо вас з Водохрещем, зі святим Богоявленням. Водохреще для українського народу символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.

12:26 06.01.2024

Порядок та умови надання додаткової дотації для громад мають бути змінені

Мінфін повідомив, що для недопущення розбалансування місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням «військового» ПДФО до держбюджету заплановані зміни до Порядку та умов надання додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.

12:49 18.12.2023