Хмельницьке РВ АМУ провело онлайн-консультацію для фінансистів місцевих рад

26 листопада на платформі «ЗУМ» відбулась онлайн-консультація для фахівців органів місцевого самоврядування. Тема: «Особливості бюджетного процесу -2022». До заходу долучилось понад 30 експертів із фінансових питань із сільських, селищних, міських рад, які є членами Асоціації міст України в Хмельницькій області.

17:42 28.11.2021

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

22:48 25.11.2021

Відбулося громадське обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу

21 листопада 2021 року у с. Коричинці відбулися громадські слухання з обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу, на яких були присутні 74 учасники: 66 учасників з правом голосу та 8 – з правом дорадчого голосу.

14:49 23.11.2021

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС

19 листопада, під головуванням голови громади Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Вовковинецької селищної ради. Участь у засіданні комісії взяли провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Солонець Мстислав Васильович, члени комісії та запрошені.

14:48 23.11.2021

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмому від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

07:18 16.11.2021

Вовковинецька громада долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту «Зелена планета з МХП»

У липні 2021 року Вовковинецька громада долучилася до Всеукраїнського екологічного проєкту з озеленення сільських територій «Зелена планета з МХП», який реалізують Благодійний фонд «МХП – Громаді» спільно з громадами на території присутності підприємств Групи «МХП».

10:40 13.11.2021

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

11:18 02.11.2021