Хмельницька область, Деражнянський район

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, конференціях, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 03 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

17:31 09.01.2019

В Україні впроваджують гендерно орієнтоване бюджетування

2 січня Міністерство фінансів України затвердило Методичні рекомендації щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі. Це означає, що з 2019 року усім міністерствам та службам в Україні рекомендовано включати гендерні показники для підготовки бюджетних програм.

17:20 09.01.2019

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ! РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

17:12 09.01.2019

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ КОЛЕКТИВНОЇ ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВИЛ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

За ухвалення відповідного проекту закону №6049-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні" у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками проголосували 236 народних депутатів за мінімально необхідної кількості 226 голосів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

17:02 09.01.2019

НАБУЛА ЧИННОСТІ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення. Таким чином, вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).

16:58 09.01.2019

Урочисте відкриття головної новорічної ялинки Вовковинецької громади

19 грудня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке було організоване працівниками культури. На урочистому дійстві були  присутні жителі та гості громади. Гостей розважали своїми виступами дошкільнята та учні школи. Також на свято завітав з найкращими побажаннями Святий Миколай, який привітав всіх дітей і дорослих зі святом.

15:37 21.12.2018

Святкування Андрія Первозванного у Вовковинецькій ОТГ

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв.

20:00 13.12.2018