Хмельницька область, Деражнянський район

Компенсація за неякісно надані послуги, замовлені онлайн!

Перед замовленням послуг онлайн обов’язково прочитайте правила (на сайті, чи в умовах користування додатком), які стосуються компенсації у разі порушення правил надання або неякісного надання послуг. Якщо послуга, яку вам надали, не відповідала її попереднім характеристикам, описаним на сайті чи консультантом - відбулось порушення ваших прав споживача.

07:52 11.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту?

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг.

10:07 09.09.2019

Щодо отримання відомостей і документів від компетентних органів іноземних держав, необхідних для оформлення спадщини в Україні

Досить часто до нотаріусів звертаються громадяни з питанням оформлення спадкових прав після смерті родичів і близьких, які на день смерті проживали за кордоном, однак залишили у спадщину майно на території України. У даному випадку виникає питання, де саме має відкриватися спадкова справа та оформлюватися спадкові права?

11:05 02.09.2019

З робочою зустріччю до Вовковинецької ОТГ завітав директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюк Олександр Григорович

16 серпня відбулася робоча зустріч директора Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюка Олександра Григоровича з головою Вовковинецької об’єднаної територіальної громади Загорульком Юрієм Васильовичем  та секретарем Вовковинецької селищної ради – Захаровою Валентиною Михайлівною.

10:30 19.08.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині  замовила кофтину, на вимогу  продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?

08:29 15.08.2019

Нагадуємо про механізми захисту від домашнього насильства, які були передбачені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Терміновий заборонний припис  Підстава: ініціатива поліції або заява постраждалої особи. Передбачає для кривдника:  - зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи; - заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи; - заборону в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою. За невиконання припису - штраф, громадські роботи або адміністративний арешт. Термін дії припису - до 10 діб.Обмежувальний припис Підстава:заява потерпілої особи або її представника, батьків, родичів, органу опіки та піклування. Рішення про застосування обмежувального припису приймає суд не пізніше 72 годин. Передбачає для кривдника: - заборону перебувати у в місці спільного проживання (перебування); - усунення перешкод у користування майном потерпілою особою; - обмеження спілкування з постраждалою дитиною; - заборону наближатися на визначену відстань до місця проживання  (перебування), навчання, роботи, інших місця відвідування постраждалої особи; - заборону особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, переслідувати її, спілкуватися з нею; - заборону вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою.

17:29 31.07.2019

«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

16:54 31.07.2019