Дата: від до Скинути

Відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Хмельницької області

21 листопада, у м. Хмельницькому, селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області, яке проходило під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна.

14:39 22.11.2023

Відбулася робоча нарада

20 листопада 2023 року селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ провів робочу нараду з підготовки  до роботи 32 сесії 8 скликання Вовковинецької селищної ради. Найважливіше та найпроблемніше питання – затвердження бюджету Вовковинецької селищної ради на 2024 року. Заслухали начальник відділу фінансів Тамару КОЛОСОВСЬКУ, яка провела аналіз надходжень по доходах та потрібних витрат для життєдіяльності громади. Також зазначила, що очікується в 2024року обмежене фінансування.

13:15 22.11.2023

Держбюджет на 2024 рік ухвалено: основні показники для громад

Асоціація міст України розпочала роботу над проєктом держбюджету-2024 з активної участі в бюджетних консультаціях,  відстоювала інтереси  місцевого самоврядування при підготовці змін до Бюджетного кодексу в проєкті №10037 та надавала пропозиції для забезпечення сільських, селищних, міських бюджетів у 2024 році. Наразі головний фінансовий документ ухвалено. АМУ наводить основні його характеристики.

21:32 13.11.2023

Відбулося засідання тридцять першої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

08 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання 31 позачергової сесії Вовковинецької селищної ради VIII скликання. На розгляд депутатів було винесено два питання: про внесення змін до бюджету Вовковинецької селищної ради на 2023 рік (код бюджету 2253400000); про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Вовковинецької селищної ради на 2021-2023 роки. Депутати ухвалили питання порядку денного сесії, що дасть можливість забезпечити якісним харчуванням учнів закладів освіти громади та придбати шини для транспортних засобів.

16:24 08.11.2023

Фахівці ради взяли участь у вебінарі Хмельницького РВ АМУ щодо бюджетних питань

Бюджетний процес у розпалі. Уряд уже надав Верховній Раді свій проєкт головного фінансового документу країни на 2024 рік та відбулось голосування за нього у першому читанні. Аби обговорити проєкт та те, що очікує громадиу наступному фінансовому році, Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України організувало вебінар для фахівців місцевих рад.

08:24 30.10.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Філія "ЛЕТИЧІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛІСИ УКРАЇНИ”  (ФІЛІЯ “ЛЕТИЧІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО” ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ”», юр.адреса 31500, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Летичів, вул. Савіцького Юрія, 54/1, ЄДРПОУ 45078889, ел.адреса let_lis_plan@ukr.net,  тел. (03857) 91137 що займається лісництвом та іншою діяльністю у лісовому господарстві, має намір отримати дозвола на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства. Висновок ОВД відсутній т.я. діяльність об’єктів не підлягає під дію ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

14:05 13.10.2023