Хмельницька область, Деражнянський район

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань

З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні. Інформація з Урядового порталу.

00:06 08.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

23:52 07.04.2020

Місцевим радам дозволили працювати дистанційно та знову змінили Податковий кодекс

30 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" (законопроєкт № 3275). Асоціація міст України вітає таке рішення як таке, що допоможе органам місцевого самоврядування ефективно організувати роботу в умовах загальнонаціональних обмежувальних заходів, пов'язаних з загрозою поширення коронавірусу однак, на жаль, не врахувала пропозиції АМУ у змінах до Податкового кодексу.

14:19 31.03.2020

Зміни до Податкового кодексу - колапс для кожної громади та всієї країни

Підписано Закон №533-ІХ (законопроект 3220), який начебто спрямований на підтримку платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19). Зокрема, на два місяці скасовуються податок на нерухомість і плату за землю. А насправді формується величезна діра в місцевих бюджетах: територіальні громади втратять 13% їх загальних доходів!

12:44 20.03.2020

Поліцейському офіцеру Вовковинецької громади вручили службовий автомобіль

12 березня в м. Хмельницькому на майдані Незалежності відбулися урочистості з нагоди презентації проекту «Поліцейський офіцер громади» та вручення 43 службових автомобілів першим поліцейським офіцерам громади в Хмельницькій області. Новий службовий автомобіль марки  «Renault Duster» було також вручено офіцеру Вовковинецької громади.

13:01 14.03.2020

«Децентралізація: що далі?» у Києві відбувся Національний прес-клуб для регіональних ЗМІ

Це шостий щорічний традиційний інформаційний захід Асоціації міст України  для медіа щодо децентралізаційної реформи. Прес-клуб організовано у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID. На прес-клубі зібралися більше 100 представників ЗМІ з усіх областей України.

06:37 10.03.2020

Що таке коронавірус та заходи профілактики

Новий коронавірус - це передусім зоонозна інфекція. Тобто вона може передаватися від тварини до людини. Зазвичай, такі віруси не несуть загрози для людей. Проте коронавіруси можуть швидко мутувати та ставати небезпечними , вірус нагадують фігуру сонячної корони, звідси і назва.

07:39 06.03.2020

Книгоманія - 2020

Сьогодні, 26 лютого, працівники культури для учнів 6 – 7 класів Радовецького НВК  провели І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020».

20:15 26.02.2020