Дата: від до Скинути

Прийнято закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету

15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).

22:21 17.02.2022

День єднання в Вовковинецькій громаді

Сьогодні, з нагоди Дня єднання, у Вовковинецькій територіальній громаді на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбулося підняття Державного Прапора України під урочисте виконання Державного Гімну України. До святкування долучилися селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ, працівники селищної ради, працівники культури, учні та вчителі Вовковинецької ЗОШ.

17:25 16.02.2022

Деражнянський сектор УДМС інформує: ID-картка – зручність у використанні та високий рівень захисту

Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує особу власника та  підтверджує  громадянство  України. З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.

12:47 06.01.2022

Меморандум між центральною владою та громадами щодо стримання росту тарифів на тепло виконується

Меморандумом, укладеним 30 вересня 2021 між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.

23:46 30.12.2021

Охорона праці в зимовий період

З настанням холодів кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників підприємств і організацій значно зростає. Саме тому важливо підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь.

13:28 22.12.2021