Дата: від до Скинути

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

22:12 17.03.2021

Деражнянський РС УДМС інформує громадян: порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Паспорт громадянина України у формі ID-картки - є повноцінним та самодостатнім документом, який посвідчує особу і підтверджує громадянство України. Сучасний паспорт нового зразка оформлюється  в  разі:

10:26 11.03.2021

Добре і щире поетове слово

Живи, поете, в бронзі і в граніті,                                                      Живи, поете, в пам’яті людській,                                                      Живи в піснях, живи у «Заповіті»,                                                     У слові праведнім, у славі віковій!

17:57 10.03.2021

Для розвитку громад необхідно збільшити частку ПДФО, що залишається у місцевих бюджетах

25 лютого Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради розвитку громад та територій. Крім Президента у заході взяли участь Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр України, представники Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних адміністрацій та рад, очільники громад. У режимі онлайн до засідання приєдналися Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт. Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та член Правління Асоціації міст України, мер Славути Василь Сидор.

22:45 01.03.2021

Година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки

25 лютого в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулася година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки.

15:08 26.02.2021

Поетичний вернісаж «Довго щирими словами до людей проявлятиму я»

Геніальна дочка українського народу – Леся Українка. Історія її життя могла б стати основою величезної драми, але стала на службі найсвітлішої поезії, зоря якої яскраво пломеніє на літературному небосхилі вже 150 років.

15:44 24.02.2021

Славна дочка України

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки однієї з центральних постатей національної культури.

15:30 24.02.2021

Незабутній Майдан: гнів, біль, смуток…

День Героїв Небесної Сотні – пам`ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчення  пам` яті Героїв Небесної Сотні.

13:04 19.02.2021

Україна понад усе

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

10:16 19.02.2021