Хмельницька область, Деражнянський район

Чесна Платіжка

Відповідно до рішення Уряду встановлено єдиний, економічно-обґрунтований тариф на опалення для населення по всій країні. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника.На сайтах Урядового порталу та Міністерство юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки.

14:30 16.07.2019

На Івана на Купала

6 липня біля Радовецького СБК відбулося святкування свята Івана Купала.

14:24 12.07.2019

Якщо адміністрація магазину, охорона наполягають на оплаті товару?

Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину»

09:54 11.07.2019

ЗАХИСТИ СВОЇ ПРАВА СПОЖИВАЧА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», рекомендовано Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, здійснювати щомісяця моніторинг цін/тарифів, зазначених у пункті 1 цієї постанови; органам місцевого самоврядування міст, які є адміністративними центрами районів, міст районного значення, селищ під час встановлення відповідних цін/тарифів для населення на опалювальний сезон 2019/20 року використовувати розміри цін/тарифів, визначені пунктом 1 цієї постанови.

07:47 10.07.2019

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує фермерським господарствам скористатися бюджетною фінансовою підтримкою в 2019 році

Інформація для власників особистих селянських господарств, які мають бажання створити СІМЕЙНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО без набуття статусу юридичної особи

14:32 08.07.2019

ЄДИНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ РИНОК — ОДНЕ З ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ УКРАЇНИ У СФЕРІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

На шляху наближення України до стандартів ЄС, що передбачені Угодою про асоціацію, важливе місце займає гармонізація цифровий ринків Східного партнерства та захист споживачів.

07:04 05.07.2019

Що таке Центр виконання рішень?

Це установа європейського формату, в якій громадяни мають можливість швидко та комфортно отримати кваліфіковану та якісну допомогу з будь-яких питань виконавчого провадження. Послуги центру є актуальними як для тих, кому гроші заборгували, так і для тих, кому необхідно борги віддати.

11:08 02.07.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене зимою, є не підйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?

11:05 02.07.2019