Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року у Вовковинецькій територіальній громаді в рамках акції «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги суспільства до проблем  подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок; формування у свідомості усіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства, проведено ряд заходів.

15:45 13.12.2021

Деражнянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Ураїни в Хмельницькій області: вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3  грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

14:34 02.12.2021

Деражнянський сектор УДМС інформує: порядок перевірки транслітерації у біометричних паспортних документах

Електронний сервіс «Перевірка транслітерації» - один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.

14:32 02.12.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело онлайн-консультацію для фінансистів місцевих рад

26 листопада на платформі «ЗУМ» відбулась онлайн-консультація для фахівців органів місцевого самоврядування. Тема: «Особливості бюджетного процесу -2022». До заходу долучилось понад 30 експертів із фінансових питань із сільських, селищних, міських рад, які є членами Асоціації міст України в Хмельницькій області.

17:42 28.11.2021

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

22:48 25.11.2021

Відбулося громадське обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу

21 листопада 2021 року у с. Коричинці відбулися громадські слухання з обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу, на яких були присутні 74 учасники: 66 учасників з правом голосу та 8 – з правом дорадчого голосу.

14:49 23.11.2021

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС

19 листопада, під головуванням голови громади Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Вовковинецької селищної ради. Участь у засіданні комісії взяли провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Солонець Мстислав Васильович, члени комісії та запрошені.

14:48 23.11.2021