Пам'ятаємо! Шануємо! Поважаємо!

32-га річниця виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася у Вовковинецькій ТГ де були присутні: голова Волковинський С.В., депутат Хмельницької обласної ради Лемещук О.В, а також воїни-інтернаціоналісти Остапчук П.В., Українець А.М., Мартинюк В.В., Залуцький Р.М., голова ветеранської організації Максутов О.О., представники Вовковинецької школи та працівники будинку культури та бібліотеки. Прийшовши до могили загиблого в Афганістані  земляка,  військового медика Схабенка М.М. вшанували пам'ять покладанням квітів та хвилиною мовчання.

21:45 15.02.2021

Вшанували пам'ять земляка

12 лютого віддали  шану  героїзму нашим землякам, воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у військових конфліктах на території інших держав. Ніщо і ніхто не в змозі виміряти та компенсувати глибину людських трагедій і психологічних потрясінь. Забути те, що вони пройшли навряд чи можливо. Час може тільки приглушити спогади, але він не в змозі викреслити це з пам’яті. Ми пишаємось земляками-миротворцями. На їх прикладі закликаємо виховувати патріотизм, витривалість і силу духу в підростаючого покоління.

12:42 13.02.2021

ВАЖЛИВО: відстрочка оплати спожитого природного газу підприємствами ТКЕ

Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» 9 лютого був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Пункт 3 Меморандуму передбачає особливості розрахунків підприємств теплопостачання з НАК «Нафтогаз України» за спожитий протягом січня-квітня 2021 року природний газ.

22:22 11.02.2021

АМУ закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019.

21:22 10.02.2021

Тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні не збільшаться - АМУ та Уряд підписали Меморандум

Сьогодні, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.

13:46 09.02.2021

Пам'ять про Крути

У Вовковинецькому Будинку культури на передодні вшанування пам'яті Героїв Крут відбувся захід з працівниками культури та бібліотекарів, які приєдналися до Вовковинцької селищної територіальної громади.

22:08 29.01.2021

Пам'яті юнаків – героїв, загиблих під Крутами

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

12:42 29.01.2021

З Україною в серці

Українська Соборність – це не просто єдність наших земель, бо впродовж усієї історії їх розривали і ділили між собою як місцеві князі, так і заїжджі, ласі до загарбання «гості». За таких умов Соборність - це відчуття єдності українців, глибоке та непорушне переконання того, що ми один народ, по яку б лінію насаджуваних кордонів ми не жили. Важко згадати націю, яку стільки разів роздирали на частини. Але важко згадати й тих, хто так уперто бореться за свою Соборність, знов і знов збираючи мозаїку з розпорошених по різних державах українців в один неповторний орнамент.

22:32 25.01.2021