Хмельницька область, Деражнянський район

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

13:24 20.06.2019

Уклін тобі, наш рідний тату

16 червня у Вовковинецькому Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня батька "Уклін тобі, наш рідний тату". Сценарій та художні номери підготували працівники Будинку культури та народні  таланти Вовковинець. Надія  Філатенко привітала усіх татусів селища, та заспівала пісню "Ой роде наш красний".

10:03 17.06.2019

Конвенцією ООН про права дітей

Сьогодні ми нагадаємо основні права дітей, які закріплено Конвенцією ООН, яку до речі підписала й Україна. Ключовою ідеєю цієї конвенції є визнання дитини самостійної, повноцінної і повноправною особистістю, що володіє всіма правами і свободами та безумовний пріоритет інтересів дитини перед потребами держави, суспільства, сім’ї, релігії.

09:28 10.06.2019

Як перевірити, чи існує заборона виїзду за межі України?

Українці все частіше про всяк випадок намагаються перестрахуватися та перевіряють можливу наявність заборони на виїзд за кордон щодо них. Найчастіше така зацікавленість викликана банальним острахом після розповідей, підслуханих у транспорті, переказів знайомих або є наслідком телевізійних фейків. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли така перевірка дійсно необхідна, аби не потрапити у неприємну історію.

07:27 05.06.2019

ПРИВІТ ЛІТО!

1 червня на площі біля Вовковинецького Будинку культури відбулося цікаве та захоплююче свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей "Привіт літо", за сприяння настоятеля храму УГКЦ отця Павла, а також працівників Будинку культури.

06:20 04.06.2019