Хмельницька область, Деражнянський район

Україна починається з мене

20 листопада працівниками культури у приміщенні Радовецької сільської бібліотеки, для учнів 9 класу Радовецького НВК  організовано тематичну виставку «Україна починається з мене» та проведено годину пам’яті з нагоди Дня Гідності і Свободи, що відзначається щороку 21 листопада,  на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

21:24 21.11.2019

Заклади освіти Вовковинецької ОТГ прийняли участь в огляді на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства

На виконання спільного наказу Державного архіву Хмельницької області та Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 21 лютого 2018 року №11/63-од  «Про створення організаційного комітету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в закладах освіти і науки Хмельницької області» в Деражнянському районі  упродовж 2018-2019 років проводилися заходи щодо організації та проведення огляду.

11:27 11.11.2019

Чи варто вакцинуватись?

В Україні зросла захворюваність на дифтерію, вже зафіксували 22 випадки дифтерії від початку 2019року. У нас є ризик розвитку дифтерії, оскільки рівень охоплення вакцинацією, як серед дітей, так і серед дорослих є недостатнім.

08:50 11.11.2019

Голова Вовковинецької ОТГ Юрій Загорулько привітав працівників соціальної сфери

Традиційно, у першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

20:40 01.11.2019