Хмельницька область, Деражнянський район

Муніципальна няня

З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років.

14:23 26.07.2019

Проект під назвою «Є-Малятко» передбачає повний комплекс послуг за однією заявою:

державна реєстрація народженої дитини; реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов); реєстрація в демографічному реєстрі; визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; визначення належності дитини до громадянства України. Батьки матимуть змогу безкоштовного звернення відразу в ЦНАП або до РАЦСу, перебуваючи ще в пологовому будинку, замість того, щоб подавати десятки документів до різних установ.

14:17 26.07.2019

Соціальна мережа Instagramпротидіє булінгу!

Багато років тому у даній соціальній мережі використовували штучний інтелект для виявлення образливого контенту у коментарях, фотографіях і відео. Сьогодні цього вже не достатньо.

14:12 26.07.2019

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

29 липня 2016 року Міністерство юстиції запустило новий сервіс – «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів. Переваги:

06:37 22.07.2019

НА САЙТІ МІН’ЮСТУ З’ЯВИВСЯ ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР ДЛЯ ВИРАХУВАННЯ СПРАВЕДЛИВОЇ ЦІНИ НА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ

Захист прав споживачів – безпосередня відповідальність Міністерства юстиції та Уряду. Тому Мін’юст разом з Урядом робить все можливе, аби громадяни отримували якісні комунальні послуги, а плата за них була справедливою. На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко. Він нагадав, що протягом 3-х років Уряд Володимира Гройсмана системно працював над тим, щоб зробити комунальні послуги доступними. Зокрема, у лютому цього року Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.

07:29 19.07.2019

ПРОЕКТ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ «ЄМАЛЯТКО» ПІДТРИМАНО УРЯДОМ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

В ході засідання Уряд Володимира Гройсмана дав старт роботі чергової прогресивної електронної послуги від держави «єМалятко». Завдяки їй батьки новонароджених зможуть отримати 10 сервісів, пов’язаних з народженням дитини, подавши усього одну заявку. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

06:49 19.07.2019

Чесна Платіжка

Відповідно до рішення Уряду встановлено єдиний, економічно-обґрунтований тариф на опалення для населення по всій країні. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника.На сайтах Урядового порталу та Міністерство юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки.

14:30 16.07.2019

На Івана на Купала

6 липня біля Радовецького СБК відбулося святкування свята Івана Купала.

14:24 12.07.2019