У ЦЕНТРІ СЕЛА РАДІВЦІ 30 КВІТНЯ РОЗКВІТЛО ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО

Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно нещодавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Адже у нас стільки орнаментів, національної символіки, щоб зробити таке дерево в українському стилі не складе труднощів.

09:04 01.05.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

23:01 27.04.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради

Сьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради. Проходило засідання виконавчого комітету з дотриманням карантинних норм, яке провів  селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ.

22:21 27.04.2021

Уроки Чорнобиля - людству

До 35 річниці з дня Чорнобильської трагедії у бібліотеці Вовковинецького Будинку культури підготовлена інформаційна виставка про ті події, які відбулися з 25 на 26 квітня о 1-й год. 25 хв, а також і дізнатися  прізвища наших односельців, які не пошкодували ні сил, ні здоров'я, рятували станцію і людей.

20:56 26.04.2021

«Хмельницькгаз Збут» запроваджує нові тарифи на блакитне паливо для населення

Від 1 травня 2021 року ТОВ «Хмельницькгаз Збут» запускає нові тарифи для побутових споживачів – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Пропозиції діятимуть на постійній основі, а клієнти зможуть самостійно обрати найзручнішу з них.

23:04 22.04.2021