Дата: від до Скинути

Деражнянський РС УДМС інформує: порядок перевірки транслітерації у біометричних паспортних документах

Електронний сервіс «Перевірка транслітерації»- один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.

10:06 22.04.2021

Всесвітній день безпеки та охорони  праці на робочому місці 2021 - Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я  на роботі.

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 - Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі.

Пандемія  COVID -19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

21:44 13.04.2021

28 квітня – Всесвітній день охорони праці Дотримуйтесь правил з техніки безпеки

За оцінками Міжнародної організації праці (далі – МОП) щорічно стається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які призводять до відсутності на робочому місці протягом трьох днів або більше, і приблизно 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного наслідку. Кожен день у світі вмирають у результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік – від 2 до 2,3 мільйона осіб.

11:16 09.04.2021

«Під час «червоної» карантинної зони, Міграційна служба працюватиме у штатному режимі та надаватиме адміністративні послуги мешканцям області у повному обсязі»- начальник УДМС області Олег Паньков

1) Олеже Михайловичу, з 7 по 18 квітня Хмельницька область знаходиться в режимі «червоної зони». Розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працюватимуть підрозділи служби?

16:21 07.04.2021

Проведено засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні в приміщенні селищної ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.

23:01 06.04.2021

У Вовковинецькій територіальній громаді проведено ряд заходів присвячених 77-й річниці визволення від нацистських окупантів сіл, які входять в громаду

24 березня у смт. Вовковинці відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави та Братської могили загиблих воїнів головою Вовковинецької територіальної громади Серієм Волковинським, працівниками селищної ради та Будинку культури.

21:31 24.03.2021

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

21:28 24.03.2021

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ  Фонду cоціального страхування України

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ Фонду cоціального страхування України

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування телеграм-каналу Фонду: https://t.me/s/socialfund , в якому надається оперативна інформація щодо:

22:47 23.03.2021

Весняно-польові роботи без травм!

На підприємствах сільського господарства розпочинаються весняно-польові роботи. Цей травмонебезпечний період у сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці. Великі обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, збільшення кількості працівників і задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби є об’єктивними факторами, які збільшують вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт.

10:25 22.03.2021