Дата: від до Скинути

На нараді у Президента України Володимира Зеленського досягнуто домовленості про забезпечення природним газом підприємств теплопостачання

21 травня 2021 року за ініціативи Асоціації міст України Президент України В.Зеленський провів нараду для обговорення проблемних питань забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики.

19:12 25.05.2021

Гострі кишкові інфекції

Захворюваність гострими кишковими інфекціями реєструється протягом усього року, але частіше влітку і на початку осені. Це пояснюється тим, що в теплий період мікроорганізми активно розмножуються у воді і харчових продуктах, що зберігаються без холодильника; збільшується споживання свіжих овочів, фруктів і ягід, які часто забувають помити.

19:04 25.05.2021

АМУ: Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст, де проживають 5 млн людей, вже в травні залишаться без гарячої води, а восени - без опалення

Сьогодні, 20 травня 2021 року, Правління Асоціації міст України обговорило критичну ситуацію, що склалася у сфері комунальної теплоенергетики. Згідно постанови Кабміну № 444 від 30 квітня 2021 року термін дії регулювання цін для теплокомуненерго закінчується 20 травня, Мінрегіону та Міненерго доручили розібратися з боргами за різницю в тарифах. Кабмін на позачерговому засіданні ухвалив постанову, якою продовжив термін дії спеціальних обов’язків (ПСО) для тепловиків до 20 травня 2021 року. Причиною став фінансово-економічний стан підприємств, що свідчив про їхню неготовність забезпечити виконання ринкових вимог. Зокрема, станом на 26 квітня 2021 року заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України" становить 56,7 млрд грн.

12:59 24.05.2021

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Щороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

12:36 24.05.2021

65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).

22:53 19.05.2021

Вилучення з місцевих бюджетів роздрібного акцизу на тютюн є недопустимим – АМУ

В урядовому законопроекті закладено норму вилучення з бюджетів громад 5% роздрібного акцизу з тютюну. На думку авторів законопроєкту, перекладення обов’язку сплати тютюнового роздрібного акцизу на великих гравців, які працюють в прозорому полі, дозволить додатково залучити до бюджету 1,9 млрд грн. Однак, через це муніципалітети можуть втратити 2,4 млрд грн, а справедливих компенсаторів для кожної громади Мінфін не може запровадити.

22:51 19.05.2021

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе уникнути боргів за блакитне паливо

Борги клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі складають понад 491 млн грн. Три чверті з них накопичені під час опалювального сезону. У порівнянні з минулим роком несплати за спожите блакитне паливо зросли на 61 млн грн.

22:44 19.05.2021

Дорогою життя

Славний 90-літній ювілей завітав на поріг до нашого односельчанина, жителя села Коричинці, Володимира Пилиповича Човби. Народився він 14 травня 1931 року в мальовничому  подільському селі Коричинцях. Доля не жалувала ювіляра, ще з раннього дитинства важко трудився в колгоспі на рівні  з дорослими. В 14 років був нагороджений медаллю «За добросовісну працю в Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр».  Під час проходження військової служби в   Красноярському краї знайомиться з синьоокою красунею Тетяною, з якою там одружується в 1956 році, а після служби повертається разом з нею до свого рідного села. Володимир Пилипович все життя добросовісно трудився в колгоспі від зорі до зорі: їздовим, завфермою, бригадиром рільничої бригади завжди користувався авторитетом, нагороджений багатьма почесними відзнаками, адже за його плечима 57 років трудового стажу.

11:14 19.05.2021