Дата: від до Скинути

ЄДИНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ РИНОК — ОДНЕ З ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ УКРАЇНИ У СФЕРІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

На шляху наближення України до стандартів ЄС, що передбачені Угодою про асоціацію, важливе місце займає гармонізація цифровий ринків Східного партнерства та захист споживачів.

07:04 05.07.2019

Що таке Центр виконання рішень?

Це установа європейського формату, в якій громадяни мають можливість швидко та комфортно отримати кваліфіковану та якісну допомогу з будь-яких питань виконавчого провадження. Послуги центру є актуальними як для тих, кому гроші заборгували, так і для тих, кому необхідно борги віддати.

11:08 02.07.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене зимою, є не підйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?

11:05 02.07.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

13:24 20.06.2019

Уклін тобі, наш рідний тату

16 червня у Вовковинецькому Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня батька "Уклін тобі, наш рідний тату". Сценарій та художні номери підготували працівники Будинку культури та народні  таланти Вовковинець. Надія  Філатенко привітала усіх татусів селища, та заспівала пісню "Ой роде наш красний".

10:03 17.06.2019

Конвенцією ООН про права дітей

Сьогодні ми нагадаємо основні права дітей, які закріплено Конвенцією ООН, яку до речі підписала й Україна. Ключовою ідеєю цієї конвенції є визнання дитини самостійної, повноцінної і повноправною особистістю, що володіє всіма правами і свободами та безумовний пріоритет інтересів дитини перед потребами держави, суспільства, сім’ї, релігії.

09:28 10.06.2019