Як перевірити, чи існує заборона виїзду за межі України?

Українці все частіше про всяк випадок намагаються перестрахуватися та перевіряють можливу наявність заборони на виїзд за кордон щодо них. Найчастіше така зацікавленість викликана банальним острахом після розповідей, підслуханих у транспорті, переказів знайомих або є наслідком телевізійних фейків. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли така перевірка дійсно необхідна, аби не потрапити у неприємну історію.

07:27 05.06.2019

ПРИВІТ ЛІТО!

1 червня на площі біля Вовковинецького Будинку культури відбулося цікаве та захоплююче свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей "Привіт літо", за сприяння настоятеля храму УГКЦ отця Павла, а також працівників Будинку культури.

06:20 04.06.2019

Що варто знати молодятам про зміну документів після одруження

Стаття 35 Сімейного кодексу України дає право вибору прізвища, яким можуть скористатися громадяни, котрі вступають у шлюб. Більшість жінок-наречених беруть прізвище свого чоловіка або міняють на подвійне, додаючи до свого дівочого прізвище чоловіка. Утім є випадки, коли жінки залишають своє прізвище, а деякі чоловіки беруть прізвище дружини.

06:38 29.05.2019

З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ МІН’ЮСТУ ЗАХИСТИЛИ ЕКОНОМІЧНІ ПРАВА ПОНАД 356 ТИСЯЧ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

З початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває, тобто з 6 лютого 2018 року, державними виконавцями Мін’юсту на користь дітей стягнуто 6,2 млрд гривень аліментів. З початку року держвиконавці вже стягнули 1,8 млрд грн аліментів, що на 598 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Тоді було стягнуто 1,2 млрд грн

06:34 29.05.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО !

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

06:33 29.05.2019

Низький уклін Вам матері

У другу неділю травня у Вовковинецькому Будинку культури знову лунали пісні, адже вся Україна святкувала День матері.

21:05 17.05.2019

Памятаємо, цінуємо, шануємо

9 травня на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці Дня Перемоги «Памятаємо, цінуємо, шануємо!».

21:04 17.05.2019