Будь славен День святої Перемоги

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. Рівно 74 роки тому тридцятьма артилерійськими залпами із 1000 гармат салютувала Батьківщина своїм відважним воїнам, сповіщаючи на весь світ про закінчення Другої Світової війни.

08:55 15.05.2019

Чорнобиль - біль душі моєї

26 квітня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури було проведено захід до 33-ї річниці з Дня Пам'яті чорнобильської трагедії "Чорнобиль - біль душі моєї ".

12:25 27.04.2019

Здоровий спосіб життя: основи та принципи

З нагоди проведення у 2019 році «Всеукраїнського тижня громадського здоров’я»  у Радовецькій сільській бібліотеці 12 квітня  відбулася виставка літератури під назвою «Здоровий спосіб життя: основи та принципи».

14:16 23.04.2019

2019 рік оголошено роком Китаю в Україні

17 квітня в Радовецькій сільській бібліотеці проведено віртуальну подорож «Замальовки з Піднебесної» для учнів 5-го та 7-го класів. Учні переглянули презентацію про Китай, відео про Теракотову армію, ознайомилися з цікавими фактами про Китай, виготовляли китайські ліхтарики.

07:14 23.04.2019

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

Сьогодні, з нагоди «Всеукраїнського тижня громадського здоров’я», у Вовковинецькому Будинку культури відбувся тематичний захід для учнів молодших класів місцевої школи «Здорові зубки – щаслива усмішка».

14:56 12.04.2019