Безпека громадян – понад усе

Селище Вовковинці радує своїх мешканців позитивними змінами. Жителі громади можуть тепер пройтися по зручному тротуарі на центральній вулиці селища, а не по проїжджій частині дороги, як раніше.

17:19 02.10.2019

Давні задуми починають здійснюватися

З кожним днем у Вовковинецькій громаді спостерігаються позитивні зміни. Ось, 27 вересня в смт. Воковинці відбулось довгоочікуване відкриття ринкової площі.

14:38 01.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

11:29 17.09.2019

Компенсація за неякісно надані послуги, замовлені онлайн!

Перед замовленням послуг онлайн обов’язково прочитайте правила (на сайті, чи в умовах користування додатком), які стосуються компенсації у разі порушення правил надання або неякісного надання послуг. Якщо послуга, яку вам надали, не відповідала її попереднім характеристикам, описаним на сайті чи консультантом - відбулось порушення ваших прав споживача.

07:52 11.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту?

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг.

10:07 09.09.2019

Щодо отримання відомостей і документів від компетентних органів іноземних держав, необхідних  для оформлення спадщини в Україні

Щодо отримання відомостей і документів від компетентних органів іноземних держав, необхідних для оформлення спадщини в Україні

Досить часто до нотаріусів звертаються громадяни з питанням оформлення спадкових прав після смерті родичів і близьких, які на день смерті проживали за кордоном, однак залишили у спадщину майно на території України. У даному випадку виникає питання, де саме має відкриватися спадкова справа та оформлюватися спадкові права?

11:05 02.09.2019