Інформація

Дорожня карта дії, якщо член родини, зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО), правоохоронних органів, зник безвісти, потрапив у полон чи загинув

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими розробив пам’ятку «Дорожня карта дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО), правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

14:35:34 05.10.2022

Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України

З нагоди відзначення в Україні Дня молоді 12 серпня в Міжнародний день молоді у 2022 році Міністерством молоді та спорту України спільно з програмою «Мріємо та діємо» Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, що реалізується IREX, запущено проєкт «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України» (далі – Щоденник) з метою висвітлення інформації про особливі досягнення молоді в наближенні перемоги України.

13:51:49 28.09.2022

Рекомендації населенню у разі застосування фосфорних боєприпасів

Фосфорні боєприпаси — тип запальних або димових боєприпасів, споряджених білим фосфором. Зброя, що містить білий фосфор, поширює запалювальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800 °C, значною територією, площа якої може досягати кількох сотень квадратних метрів. Горіння продовжується допоки весь фосфор не вигорить або поки не припиниться доступ кисню.

14:01:52 26.04.2022