Інформація

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

10:57:46 14.06.2023

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Грантова програма, в рамках урядового проекту єРобота, створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес. Сума гранту складає до 1 млн гривень.

08:36:13 09.06.2023

Ідентифікація тварин та алгоритм надання відомостей з Єдиного державного реєстру тварин фізичним та юридичним особам у вигляді витягу

Відповідно до статті 4 Закону України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин", об'єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози.

09:17:47 18.05.2023

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення (8 травня)

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

21:59:34 03.05.2023

Упродовж січня – березня 2023 року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,2 млн грн

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за перший квартал поточного року провели 104 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 5,8 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 136,6 млн грн.

09:22:22 01.05.2023

Виплата до 5 травня змінюється на виплату до Дня Незалежності

15 квітня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон). Відповідно до нововведень виплата до 5 травня змінюється на виплату до Дня Незалежності - https://bit.ly/3N3Zd0b

19:49:12 24.04.2023