День героїв

23 травня - День героїв. Цьогоріч цей День має особливу цінність, адже кожен громадянин нашої країни по-своєму протистоїть російській окупації. День героїв - це свято величі духу українських вояків-борців за волю України, це - символ незборимості нашої нації.

14:47 23.05.2023

День вишиванки у Вовковинецькій громаді

Щороку в третій четвер травня відзначають День вишиванки – свято краси, барв та національного колориту, покликане зберегти традиції створення та носіння вишитого одягу, збереження українських цінностей та їх популяризацію серед молоді.

12:21 19.05.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем матері

Дорогі жінки! Шановні матері! Прийміть мої щирі вітання з цим прекрасним і світлим святом. Щира подяка за Вашу мудрість, душевну щедрість, надійну підтримку та розуміння, за все, що Ви робите для своїх дітей, для рідної України.

12:00 14.05.2023

У Вовковинецьку громаду завітала мобільна медико-психологічна бригада Норвезького Червоного Хреста

25 квітня в приміщенні Вовковинецької амбулаторії відбувся перший візіт мобільної медико-психологічної бригади 2  Товариства Червоного Хреста України за підтримки Норвезького Червоного Хреста.

22:18 25.04.2023

Фахівці ради взяли участь в сесії із налагодження міжнародного співробітництва

Асоціація міст України провела низку інформаційних онлайн-сесій із налагодження міжнародного співробітництва територіальними громадами України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

14:57 18.04.2023