Робоча нарада працівників селищної ради

Сьогодні відбулася робоча нарада під керівництвом селищного голови Юрія Загорулька, у якій взяли участь заступник, керівники та працівники структурних підрозділів Вовковинецької селищної  ради  з приводу проблемних питань, які виникають під час виконання своїх функціональних обов’язків.  В ході наради обговорено питання плану роботи працівників селищної ради на тиждень.  Також йшлось про організацію та проведення передачі навчальних закладів Вовковинець, Коричинець та Радовець на баланс селищної ради. Було обговорено й шляхи вирішення питання щодо наповнення селищного бюджету.

15:02 04.06.2018

Атракціони!

1 червня на площі перед Вовковинецьким Будинком культури

14:01 31.05.2018

Свято Шевченка в Радівці

І мене в сім’ї великій В сім’ї вольній новій Не забудьте пам’янути Незлим тихим словом Т.Г.Шевченко

19:43 20.03.2018

Свято Шевченка в Коричинцях

Шануймо слово Кобзаря Минуло 204 років від дня народження Т.Г Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слава живе поміж нами. Шевченко – це наша душа, це наша мудрість, це наша сила.

19:38 09.03.2018

Вовковинці 8 березня

7 березня 2018 Концерт до 8 Березня. Організований та проведений педагогам-організатором Вовковинецької ЗОШ Мульською І.В та художнім керівником Вовковинецької будинку культури Гуцуляк О.П

17:40 07.03.2018