Президент: Децентралізація – реформа, результати якої суспільство вже відчуло

30 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Уже неодноразово такі зустрічі відбувалися на рівні держави, але сьогодні вперше в цьому форматі відбулося засідання на Хмельниччині. Дуже знаково, що до участі в ньому долучився Президент України Петро Порошенко у ході свого робочого візиту до області.

11:49 03.12.2018

Щодо освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році

Відповідно до додатка 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році складатиме 69,6 млрд. гривень, що на 13%більше за обсяг освітньої субвенції 2018 року.

10:59 30.11.2018

Святкування Дня села у Радівцях

Сьогодні, 21 листопада (день святого Михайла), жителі села Радівці відзначають 580-річний ювілей з  Дня заснування села. З нагоди Дня села Радівці 17 листопада відбувся святковий концерт в сільському будинку культури. Зібралось чимало місцевих жителів та гостів свята.

16:59 21.11.2018

Міський голова Києва запропонував план дій щодо виходу із "теплової кризи"

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

11:18 16.11.2018

Конференція "Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки", 16-17 листопада 2018, Львів

Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів.

13:05 15.11.2018

Святкування Дня села у Коричинцях

10 листопада (день Великомучениці Параскеви), жителі села Коричинці відзначали День села. Святкування відбулося в сільському будинку культури, де зібрались жителі села та гості свята.

16:46 12.11.2018