Вовковинецькі рятувальники отримали пожежне обладнання

31 липня 28 ДПРП 11 ДПР частина Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області (Вовковинецька пожежна частина)  за сприяння народного депутата України Олександра Гереги та голови Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового отримали пожежне обладнання.

11:41 01.08.2018

Відкриття спартакіади Вовковинецької ОТГ серед дорослих

29 липня о 10.00 год. в Вовковинецькому Будинку культури відбулось відкриття I туру спартакіади Вовковинецької ОТГ серед дорослих. Учасники спартакіади змагалися у таких видах спорту: більярд, шашки, шахи, теніс, гиря.

17:21 30.07.2018

Виїзна нарада з орендарями водних об’єктів та приватними підприємцями

19 липня в адмінбудівлі села Коричинці заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ноль Станіслав Мартинович, провів нараду з орендарями водних об’єктів та приватними підприємцями.

10:51 20.07.2018

Святкування Івана Купала

У ніч з 6 на 7 липня в Вовковинецькій громаді святкували Івана Купала. Театралізоване дійство відбулося в смт.Вовковинці, с.Коричинці, с.Радівці.  Свято у кожному селі стало неповторним та незабутнім для жителів, оскільки саме  Івана Купала насичене як містичними, так і реальними персонажами, що викликає чимале захоплення та цікавість у глядачів.

15:01 09.07.2018

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На базі Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради з 16 по 20 червня проводиться обласний етап гри «Сокіл» («Джура»). Вовковинецьку об’єднану територіальну громаду представляє команда ГО «Козацьке товариство» «Вовковинецька Січ».

13:45 19.06.2018

Турнір по футболу пам’яті Юрія Момота

17 червня о 10.00 год. на стадіоні селища Вовковинці відбудеться Турнір по футболу пам’яті Юрія Момота. Прийматимуть участь команди з смт. Вовковинець, м. Деражні та м. Хмельницького.

09:45 11.06.2018

Поліпшення торгівельно-побутового обслуговування жителів громади

Для створення комфортних умов продажу продуктових та продовольчих товарів та належного обслуговування жителів нашої громади, селищна рада розпочала роботу по облаштуванню території торгівельного майданчика в смт. Вовковинці. Розпочато роботу планування даної території. До роботи долучились КП «Комунсервіс», техніка сторонніх організацій та жителі громади.

08:13 11.06.2018