Дата: від до Скинути

У Вовковинецькій ОТГ відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!»

6 листопада в приміщенні Вовковинецького будинку культури відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у якому приймали участь приймали участь учні Коричинецького НВК, Радовецького НВК та Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

08:43 07.11.2018

Працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ привітали з професійним святом

Сьогодні, в приміщенні Вовковинецького відділення соціальної допомоги, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ноль Станіслав Мартинович та начальник відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Познякова Олена Михайлівна привітали працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ з професійним святом.

13:48 02.11.2018

До уваги пасічників!

Членами Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка пасічників України»  розроблено методичні рекомендації, щодо порядку реєстрації пасіки, видачі ветеринарно – санітарного паспорту та зразків документів, які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності.

13:42 31.10.2018

У Вовковинецькій ОТГ проведено суботник на території майбутньої амбулаторії

26 жовтня було проведено суботник на території майбутньої амбулаторії, в якому взяли активну участь працівники лікарні, школи, депутати, колектив селищної ради та небайдужі жителі селища.

14:50 29.10.2018

АМУ представлятиме інтереси ще трьох громад Хмельниччини

До Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України долучилися три нових муніципалітети – Антонінська селищна ОТГ, Вовковинецька селищна ОТГ та Староушицька селищна ОТГ. Відповідне рішення про прийом у члени АМУ було затверджене правлінням АМУ перед Днем діалогу з Урядом 24 вересня у Тернополі та підписане Головою АМУ, міським головою м. Києва Віталієм Кличком.

11:36 22.10.2018

Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання

16:11 18.10.2018

Державний бюджет-2019: боротьба за інтереси громад триває

Очікується, що в проекті Держбюджету буде закріплено прямі міжбюджетні відносини новостворених ОТГ, враховано кількість переселенців при обрахунку медичної субвенції та закладено кошти на погашення різниці в тарифах.

11:51 18.10.2018