Дата: від до Скинути

Другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу»

1 листопада 2018 відбудеться другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу». EV Forum – одноденний захід, левову частку якого складатимуть успішні бізнес-кейси «перших» в сфері комерційного використання eлектротранспорту та зарядної інфраструктури. Учасники матимуть змогу з перших вуст почути інформацію про законотворчі ініціативи органів влади. На форумі означено наступні теми: • Законодавчі ініціативи для стимуляції використання комерційного електротранспорту: економічний і екологічний аспекти. • Комерційне використання зарядної інфраструктури: українські реалії, практичні кейси та перспективи розвитку напрямку. • Перспективи розвитку ринку комерційних електромобілів: виробництво, сервісне обслуговування, дистрибуція. • Практичні кейси використання електротранспорту в комерційних цілях в різних галузях – плюси і мінуси. • Громадський електротранспорт нового покоління і комунальний транспорт: економічна ефективність і екологічність, перспективи розвитку. • Прогнози і тенденції від провідних експертів галузі.

11:26 16.10.2018

Фінсько-український трастовий фонд: Енергоефективність, відновлювана енергетика та альтернативні джерела енергії

В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та МЗС Фінляндської Республіки в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд). Ціль Фонду – сприяти співпраці між Фінляндією та Україною, визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем. Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Координатором роботи Фонду в Україні є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Діяльність Фонду зосереджена на наступних сегментах:

17:05 11.10.2018

До уваги депутатів ОТГ! Програма "U-LEAD з Європою" та Інститут політичної освіти  запрошують  до участі в навчальних семінарах

До уваги депутатів ОТГ! Програма "U-LEAD з Європою" та Інститут політичної освіти запрошують до участі в навчальних семінарах

Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

07:09 05.10.2018

У Хмельницькому РВ АМУ навчалися налагоджувати комунікаційну діяльність ОТГ

У Хмельницькому сьогодні відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Інформаційна відкритість громади: цілі, завдання, інструменти. Брендування громад». Захід організовано Хмельницьким регіональним відділенням Асоціації міст України у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні «ПУЛЬС».

21:43 04.10.2018