СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 травня 2023 року в освітніх закладах Вовковинецької територіальної громади проведено свято Останнього дзвоника.

16:22 01.06.2023

Разом - до ПЕРЕМОГИ!!!

Працівники Вовковинецької селищної ради на чолі з селищним головою Сергієм ВОЛКОВИНСЬКИМ придбали та передали для потреб наших захисників дрель і болгарку на акумуляторах. Слава Україні! Героям слава Україні!

15:49 29.05.2023

Герої не вмирають: минув рік з часу загибелі захисника України Миколи КУРАШКЕВИЧА

Минув рік, як 24 травня 2022 року загинув на війні молодий хлопець, старший солдат Курашкевич Микола Володимирович. Гіркий смуток чорним крилом торкнувся Вовковинецької територіальної громади. Миколі було лише 32. Воржа куля обірвала життя, обірвала надії...

09:09 29.05.2023

День героїв

23 травня - День героїв. Цьогоріч цей День має особливу цінність, адже кожен громадянин нашої країни по-своєму протистоїть російській окупації. День героїв - це свято величі духу українських вояків-борців за волю України, це - символ незборимості нашої нації.

14:47 23.05.2023

День вишиванки у Вовковинецькій громаді

Щороку в третій четвер травня відзначають День вишиванки – свято краси, барв та національного колориту, покликане зберегти традиції створення та носіння вишитого одягу, збереження українських цінностей та їх популяризацію серед молоді.

12:21 19.05.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем матері

Дорогі жінки! Шановні матері! Прийміть мої щирі вітання з цим прекрасним і світлим святом. Щира подяка за Вашу мудрість, душевну щедрість, надійну підтримку та розуміння, за все, що Ви робите для своїх дітей, для рідної України.

12:00 14.05.2023