Хмельницька область, Деражнянський район

ФУНДУКОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Все частіше люди задаються питанням раціонального використання землі.Багато людей мають у володінні земельні ділянки та земельні паї, при чому ці землі не завжди є родючими. Не рідко земля є єдиним джерелом для існування. Вибір невеликий – або здавати пай в оренду і отримувати   символічну плату в 3 -4 тис.гривень, або обробляти самому. Але як продуктивно використати землю , щоб вона забезпечила нормальне життя, а не напівголодне існування.

10:28 15.01.2019

Вир святкового настрою завітав і до жителів села Радівці

13 січня о 11.00 год. на ринковій площі, що по вул.Подільська біля кафе-магазину «Мрія» аматори сцени Радовецького будинку культури вітали гостів свята та жителів села з Різдвяними святами. Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім Савчук Лариса, Жерняк Галина, Олійніченко Тамара, Радзієвська Олена, Франчук Тетяна, Нагорна Лілія та молоде підростаюче покоління, а саме: Данилишина Вікторія, Франчук Аня, Цвігун Аня, Цвігун Настя, Мирончак Марина, Окопчук Аліна, Нагорна Настя, Матеюк Настя, Базилевич Настя, Дорош Ірина, Простакова Олена, Зелінська Вероніка, Франчук Дмитро та Яросименко Вадим.

20:34 14.01.2019

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, конференціях, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 03 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

17:31 09.01.2019

В Україні впроваджують гендерно орієнтоване бюджетування

2 січня Міністерство фінансів України затвердило Методичні рекомендації щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі. Це означає, що з 2019 року усім міністерствам та службам в Україні рекомендовано включати гендерні показники для підготовки бюджетних програм.

17:20 09.01.2019

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ! РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

17:12 09.01.2019

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ КОЛЕКТИВНОЇ ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВИЛ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

За ухвалення відповідного проекту закону №6049-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні" у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками проголосували 236 народних депутатів за мінімально необхідної кількості 226 голосів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

17:02 09.01.2019

НАБУЛА ЧИННОСТІ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення. Таким чином, вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).

16:58 09.01.2019