На Хмельниччині зростає кількість хворих на COVID-19

На Хмельниччині прискорюються темпи захворюваності на коронавірусну інфекцію. Згідно зі статистичними даними 2021 року, у січні фіксували 4160 випадків, у лютому – 4236. У березні та квітні реєстрували різкий стрибок захворюваності – 17760 та 18988 осіб відповідно. У травні було 3578 недужих, у червні – 754, у липні – 329. І, лише за 17 днів серпня у Хмельницькій області – уже 503 підтверджених випадки коронавірусної хвороби.

09:54 20.08.2021

Щодо забезпечення доступу до Інтернету в сільській місцевості

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 453, Вовковинецькою селищною радою було направлене клопотання на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, зокрема, для забезпечення населених пунктів, в яких наявні заклади соціальної інфраструктури (школи, ФАПи, сільські будинки культури, бібліотеки) і в яких відсутній доступ до мережі Інтернет через оптичну мережу, а саме: с.Клопотівці, с. Майдан-Чернелівецький, с. Макарове, с. Степівка, с. Чернелівці, с. Вівсяники, с. Городище, с.Гришки, с. Кайтанівка.

09:55 11.08.2021

Екологічна подорож “Стежинка у дивосвіт природи”

Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом вирішення проблеми збереження природних ресурсів є освіта підростаючого покоління в області навколишнього середовища.

22:59 10.08.2021

На засіданні Правління АМУ в Одесі за участі високоповажних закордонних гостей було обговорено важливі для місцевого самоврядування питання

27 липня 2021 року в Одесі відбулося засідання Правління Асоціації міст України, під час якого було розглянуто важливі питання для органів місцевого самоврядування.

18:59 29.07.2021