Червоний Хрест надав допомогу внутрішньо переміщеним особам

22 серпня Товариством Червоного Хреста України було надано внутрішньо переміщеним особам Вовковинецької громади гуманітарну допомогу, а саме харчові набори та засоби гігієни. Внутрішньо переміщенні особи громади отримують постійну підтримку з боку держави та благодійних фондів.  Ми вдячні  Міжнародній організації Червоного Хреста за дієву підтримку незахищених категорій населення.

13:23 24.08.2023

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВОВКОВИНЕЦЬКОЇ ТГ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі громади! Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України! Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності.

10:04 23.08.2023

Річниця загибелі земляка – воїна АТО Дениса МИРЧУКА

Минуло дев’ять років, як в переддень власного дня народження перестало битися серце патріота, славного сина України, Героя – Мирчука Дениса Віталійовича, який на вівтар майбутнього нашої держави поклав найцінніше – власне життя. Для Вовковинецької територіальної громади це гірка та болюча втрата. Щоб вшанувати пам’ять про полеглого захисника, на місцевому цвинтарі в селі Радівці зібралися рідні, очільник громади, волонтери, староста Радовецького старостинського округу, односельці. Селищний голова висловив щирі співчуття матері, Мирчук Тетяні Петрівні, рідним та близьким покійного й наголосив, що Герої не вмирають, пам’ять про них вічно житиме в наших серцях.

15:59 16.08.2023

Відбулося засідання двадцять восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Сьогодні відбулося пленарне засідання 28 сесії 8 скликання. На розгляд сесії було винесено 28 питань, 7 питань внесено додатково. Депутати прийняли 19 рішень, 2 проекти рішень зняли з розгляду сесії, 14 питань, за відсутності депутатського кворуму, перенесено на наступну сесію. Сесія пройшла плідно без порушення регламенту роботи.

22:46 11.08.2023

Вовковинецька громада отримала новий шкільний автобус

З початком війни росії проти України Вовковинецька територіальна громада передала 2 шкільних автобуси та 1 мікроавтобус для потреб Збройних сил України. В громаді гостро постала проблема довезення школярів до закладів освіти, тому депутати Вовковинецької селищної ради на сесії підтримали рішення про співфінансування закупівлі шкільного автобуса. Сьогодні,  у Хмельницькому  перший заступник начальника ОВА Сергій ТЮРІН, заступник начальника ОВА Володимир ЮР'ЄВ та голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК передали селищному голові Сергію ВОЛКОВИНСЬКОМУ ключі  від новенького шкільного автобуса для навчальних закладів Вовковинецької територіальної громади, закупівля якого здійснювалась за рахунок державної субвенції 54,3% та коштів місцевого бюджету 45,7%.

18:55 04.08.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем Української Державності

Шановні мешканці громади! Щиро вітаю вас з Днем Української Державності! Сьогодні, завдяки героїчному опору наших захисників та усього українського народу ми вкотре доводимо не лише ворогу, але й цілому світу, що Українська Державність – була, є та буде!

10:02 28.07.2023

Привітання голови Вовковинецької ТГ з днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ваша професія завжди була і залишається однією із найблагородніших, адже своєю щоденною сумлінною працею Ви оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя!

13:27 27.07.2023