Схилімо голови  в скорботі

Схилімо голови в скорботі

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам`яті мільйонів синів і доньок України.

14:16 30.11.2020

АМУ звернулася до Бюджетного комітету з проханням не враховувати окремі поправки до законопроєкту №3614

15 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020.

23:50 14.09.2020

Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування - звернення АМУ

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь".

10:49 09.09.2020

Нове обладнання для харчоблоку Вовковинецької ЗОШ

Вовковинецькою селищною радою в лютому місяці поточного року було подано клопотання до Департаменту освіти і науки Хмельницькою ОДА щодо потреби придбання обладнання для харчоблоку Вовковинецької ЗОШ. Отримавши підтримку від Департаменту і здійснивши співфінансування з місцевого бюджету Вовковинецької селищної ради уже сьогодні завезено частину обладнання: морозильну шафу, електроплиту, холодильну шафу, бойлер.

16:07 05.09.2020

Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

24 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці незалежності України, з урахуванням карантинних вимог, в смт. Вовковинці біля Будинку культури відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятних знаків.

16:43 25.08.2020