Що таке коронавірус та заходи профілактики

Новий коронавірус - це передусім зоонозна інфекція. Тобто вона може передаватися від тварини до людини. Зазвичай, такі віруси не несуть загрози для людей. Проте коронавіруси можуть швидко мутувати та ставати небезпечними , вірус нагадують фігуру сонячної корони, звідси і назва.

07:39 06.03.2020

Книгоманія - 2020

Сьогодні, 26 лютого, працівники культури для учнів 6 – 7 класів Радовецького НВК  провели І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020».

20:15 26.02.2020

Асоціація міст України презентувала Концепцію змін до Конституції щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади і пропозиції до проєкту Закону

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан наголосив: «Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроєкту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Ми готові до діалогу та переконані, що позиція громад має бути врахована. Адже саме на них лежить відповідальність за надання якісних послуг та створення гідних умов життя для громадян, що і є метою реформи, яку мають закріпити зміни до Конституції».

20:12 24.02.2020

Буду я навчатись мови золотої

21 лютого - Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний день материнської мови, який відзначають щороку починаючи з 2000 року.

06:39 21.02.2020

Днями відбулось засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Позицію Асоціації міст України представляв заступник Виконавчого директора АМУ Володимир Мягкоход. Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію АМУ щодо врахування реального контингенту учнів.

20:14 17.02.2020

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2020 році

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2020році. Зокрема, прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році».

20:06 17.02.2020

«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять»

В Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений річниці виведення військ з Афганістану. Минуло 31 рік, а Афганістан і досить болить. Спогади, думки, і почуття – відлуння тієї реальності і страшної події.

19:54 17.02.2020