Обласні ради більше не вирішуватимуть, як об’єднуватися громадам

5 грудня  Верховна рада України схвалила в другому читанні та в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)»(законопроєкт №2189 від 30.09.2019).

11:55 06.12.2019

Уряд утричі зменшив субвенцію на соцекономрозвиток для ОТГ

4 грудня на засіданні Уряду було внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів від 10.07.2019 року № 500-р, якими змінено розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток та зменшено на 1,7 млрд грн  її загальний обсяг. Тобто,між громадамирозподілленолише 790 млнгрніззапланованих 2,5 млрд грн.АМУ наполягає на розподіленні громадам усьогообсягуцієїсубвенції, як заплановано у Держбюджеті-2019.

12:48 05.12.2019

Хмельниччина отримає 35,5 млн гривень освітньої субвенції

Уряд перерозподілив 2 млрд грн місцевим бюджетам на фінансування освіти. Це кошти, які передбачалися для освітньої субвенції територій Луганської та Донецької областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Розпорядження Кабінету «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» було ухвалено 27 листопада.

07:42 28.11.2019

Запали свічку

23 листопада у Радівцях біля пам"ятного знаку "Жертвам Голодомору" була проведена година пам’яті та скорботи "Запали свічку" та Отцем Леонідом відправлена панахида за убієнними голодом.

11:02 25.11.2019

Україна починається з мене

20 листопада працівниками культури у приміщенні Радовецької сільської бібліотеки, для учнів 9 класу Радовецького НВК  організовано тематичну виставку «Україна починається з мене» та проведено годину пам’яті з нагоди Дня Гідності і Свободи, що відзначається щороку 21 листопада,  на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

21:24 21.11.2019

Заклади освіти Вовковинецької ОТГ прийняли участь в огляді на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства

На виконання спільного наказу Державного архіву Хмельницької області та Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 21 лютого 2018 року №11/63-од  «Про створення організаційного комітету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в закладах освіти і науки Хмельницької області» в Деражнянському районі  упродовж 2018-2019 років проводилися заходи щодо організації та проведення огляду.

11:27 11.11.2019