Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ДПС інформує

До уваги платників єдиного податку !

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 1 серпня 2023 року  набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

09:31:45 04.08.2023

Який документ повинен надавати підприємець – платник єдиного податку, який має право не застосовувати РРО або ПРРО, на вимогу покупців за продані товари (надані послуги)?

Інформуємо, що відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які відносяться відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

12:03:58 23.06.2023

Щодо проставлення апостиля

Деражнянська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області з метою належного виконання вимог Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених спільним наказом МЗС, МВС, МОН, Мінфіну, Мін'юсту від 17.03.2023 року №125/209/293/139/999/5 повідомляє.

11:59:45 23.06.2023

Про подання останньої податкової звітності після внесення до ЄДР запису про припинення реєстрації

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що фізичні особи, які перебували на загальній системі та щодо яких до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи, в якій відображають виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, у строки, встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ) для місячного податкового періоду.

11:57:17 23.06.2023

Які дії суб’єкта господарювання у разі несправності ПРРО, а саме неможливо закрити зміну та сформувати Z-звіт?

Інформуємо, що у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно встановити вид несправності та:

11:54:59 23.06.2023

Особливості переходу ФОП, який перебуває на спрощеній системі оподаткування зі сплатою ЄП за ставкою 2 відс. доходу, на групу платника ЄП (ставку ЄП), відмінну тій, яку застосовувала до обрання особливостей оподаткування

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що відповідно до п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено, що тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, положення розд. XIV ПКУ застосовуються з урахуванням особливостей визначених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

11:52:45 23.06.2023

До уваги платників!

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує що у приватній частині ІКС «Електронний кабінет» доступна для використання заява на списання залишків по податкам та зборам, які обліковуються в інтегрованих картках платника (електронний документ «Заява про списання помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань до бюджетів та єдиного внеску до фондів загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування та/або відомостей з ЄДР щодо платників, за якими розпочата спрощена процедура припинення» (коди електронних форм F / J 1307601).

11:42:34 23.06.2023

Які суб’єкти господарювання та у яких випадках не повинні подавати повідомлення за формою № 20-ОПП?

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що  відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

11:41:12 23.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь