Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ДПС інформує

З 1 квітня запрацювали зміни до Податкового Кодексу України щодо платіжних послуг

30 січня Президент підписав Закон №2888-IX зі змінами до Податкового Кодексу України щодо комплексного вдосконалення регулювання ринку платіжних послуг в Україні. Зокрема, впроваджено можливість сплати електронними грошима податків. Закон почав діяти з 1 квітня

08:23:38 06.04.2023

За відсутність у фіскальних чеках реквізитів марок акцизного податку доведеться сплатити штраф

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС  у Хмельницькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв, що підлягають маркуванню марками акцизного податку, зобов’язані відображати у фіскальних касових чеках цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку, а саме серію та номер.

13:12:36 21.03.2023

Хто має надсилати повідомлення до контролюючих органів про відкриття чи закриття рахунків платників податків?

Деражнянська ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що на сьогодні обов’язок надсилати до контролюючих органів повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків є у банків та інших фінансових установ. З 1 квітня повідомляти контролюючі органи про відкриття/закриття рахунків платників повинні банки, інші фінансові установи, а також небанківські надавачі платіжних послуг, емітенти електронних грошей. Це передбачено у Законі України від 12. 03.2023 № 2888-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг». Отже, з 1 квітня емітенти електронних грошей зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття електронного гаманця платника податків – юридичної особи (резидента і нерезидента), у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунку/електронного гаманця.

17:01:18 20.03.2023

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця наносить шкоду державі. Неформальна економіка і незадекларована праця в мирний час обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, сприяють ухиленню від сплати податків, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів.

12:44:22 20.03.2023

Займались репетиторством – не забудьте задекларувати отримані доходи

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що учителі, викладачі тощо які упродовж 2022 року надавали репетиторські послуги учням, студентам або дошкільнятам, і при цьому не були зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, зобов’язані задекларувати свої доходи.

17:22:23 13.03.2023

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» 21 березня 2023 року

Деражнянська  ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє,  що  у вівторок 21 березня 2023 року відбудеться з 11.00 до 12.00 сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Декларування доходів громадян - 2023» .

17:12:11 13.03.2023

За здійснення господарської діяльності без державної реєстрації штраф до 85 тисяч гривень з конфіскацією продукції

Нагадаємо платникам податків та громадянам про необхідність реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг).

16:52:22 13.03.2023

Яким документом оформлюється придбання підприємцями – платниками єдиного податку сільськогосподарської продукції у населення?

Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

16:38:25 13.03.2023

Якщо в ПРРО неможливо зробити Z-звіт при закритті зміни?

При застосуванні програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) відкриття робочої зміни особою, яка здійснює розрахункові операції, відбувається на підставі технологічного повідомлення з типом відкриття зміни, яке автоматично формується програмним забезпеченням ПРРО при виконанні такої операції особою, яка здійснює розрахункові операції, а закриття зміни здійснюється на підставі Z-звіту або технологічного повідомлення про закриття зміни, яке формує програмне забезпечення ПРРО після формування Z-звіту.

16:36:24 13.03.2023

Хто є платниками зі сплати акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну та рідин, що використовуються в електронних сигаретах з 01 січня 2023 року?

З внесенням змін до Бюджетного кодексу України з 01 травня 2022 року набули чинності окремі норми Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» в частині перенесення на виробників та імпортерів обов’язку сплачувати 5 % акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

15:32:40 13.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь