ДПС інформує

Особливості застосування РРО у період дії воєнного стану

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з 1 січня 2022 року закінчився перехідний період для обов’язкового впровадження РРО/ПРРО для ФОП-єдинників II-IV груп. Здійснюєте розрахункові операції ― маєте застосовувати РРО, навіть під час війни.

08:47:03 06.04.2023

З 1 квітня 2023 року - нові рахунки для сплати мінімального податкового зобов’язання.

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що  з 1 квітня 2023 року додано нові рахунки для сплати мінімального податкового зобов’язання з податку на прибуток (коди класифікації доходів бюджету 11025100), податку на доходи фізичних осіб (11011300) та єдиного податку (18050700).

08:30:56 06.04.2023

Триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2022 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких в минулому році не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

08:27:14 06.04.2023

Нові правила заповнення платіжок для сплати податків та ЄСВ

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що  2 квітня 2023 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023  № 148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 528/39584.

08:24:28 06.04.2023

З 1 квітня запрацювали зміни до Податкового Кодексу України щодо платіжних послуг

30 січня Президент підписав Закон №2888-IX зі змінами до Податкового Кодексу України щодо комплексного вдосконалення регулювання ринку платіжних послуг в Україні. Зокрема, впроваджено можливість сплати електронними грошима податків. Закон почав діяти з 1 квітня

08:23:38 06.04.2023

За відсутність у фіскальних чеках реквізитів марок акцизного податку доведеться сплатити штраф

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС  у Хмельницькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв, що підлягають маркуванню марками акцизного податку, зобов’язані відображати у фіскальних касових чеках цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку, а саме серію та номер.

13:12:36 21.03.2023

Хто має надсилати повідомлення до контролюючих органів про відкриття чи закриття рахунків платників податків?

Деражнянська ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що на сьогодні обов’язок надсилати до контролюючих органів повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків є у банків та інших фінансових установ. З 1 квітня повідомляти контролюючі органи про відкриття/закриття рахунків платників повинні банки, інші фінансові установи, а також небанківські надавачі платіжних послуг, емітенти електронних грошей. Це передбачено у Законі України від 12. 03.2023 № 2888-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг». Отже, з 1 квітня емітенти електронних грошей зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття електронного гаманця платника податків – юридичної особи (резидента і нерезидента), у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунку/електронного гаманця.

17:01:18 20.03.2023

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця наносить шкоду державі. Неформальна економіка і незадекларована праця в мирний час обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, сприяють ухиленню від сплати податків, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів.

12:44:22 20.03.2023

Займались репетиторством – не забудьте задекларувати отримані доходи

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що учителі, викладачі тощо які упродовж 2022 року надавали репетиторські послуги учням, студентам або дошкільнятам, і при цьому не були зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, зобов’язані задекларувати свої доходи.

17:22:23 13.03.2023

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» 21 березня 2023 року

Деражнянська  ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє,  що  у вівторок 21 березня 2023 року відбудеться з 11.00 до 12.00 сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Декларування доходів громадян - 2023» .

17:12:11 13.03.2023