Прогнозовані платежі за газ допоможуть заощадити жителям Хмельниччини взимку

Аби зменшити платіжки за блакитне паливо під час опалювального сезону, понад 2500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Майже тисяча з них зробила це у липні.

11:48 14.07.2021

Деражнянський РС УДМС інформує: послуга «ID-14»: один візит-одразу 2 послуги!

Послуга «ID-14»- це комплексна послуга 2 в 1, яка передбачає оформлення ID-картки одночасно із можливістю зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер платника податку у паспорті громадянина України. Ця послуга доступна особам, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше.

10:55 14.07.2021

Відбулося друге пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Сьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося друге пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

17:48 01.07.2021

7,99 грн за кубометр: Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у липні не здорожчає

Попри стрімке здорожчання блакитного палива в Україні та Європі, «Хмельницькгаз Збут» і надалі пропонує сплачувати за енергоресурс рівними частинами протягом року за ціною 7,99 грн за кубометр.

16:51 30.06.2021

Відбулося перше пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

24 червня, в приміщенні Вовковинецького Будинку культури, відбулося перше пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

16:21 30.06.2021