Дата: від до Скинути

У Вовковинецьку громаду завітала мобільна медико-психологічна бригада Норвезького Червоного Хреста

25 квітня в приміщенні Вовковинецької амбулаторії відбувся перший візіт мобільної медико-психологічної бригади 2  Товариства Червоного Хреста України за підтримки Норвезького Червоного Хреста.

22:18 25.04.2023

Фахівці ради взяли участь в сесії із налагодження міжнародного співробітництва

Асоціація міст України провела низку інформаційних онлайн-сесій із налагодження міжнародного співробітництва територіальними громадами України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

14:57 18.04.2023

Привітали з 90-річним ювілеєм жителів громади

13 квітня  2023 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана КОШИРЕЦЬ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітет  Сергій ГРИГОР’ЄВ та староста Радовецького старостинського округу Тетяна ФЕДОРЧУК привітали з 90-річним ювілеєм ДАЦЮК Ліну Омелянівну, 13.04.1933р.н., жительку с. Гришки та ЗАЦЕРКОВНУ Лідію Миколаївну, 01.04.1933р.н., жительку с. Радівці. Надзвичайно теплими і зворушливими були ці зустрічі!

12:30 15.04.2023

Плідна співпраця громади з благодійними фондами дає свої результати

Сьогодні від БФ «Руки друзів» внутрішньо переміщенні особи, що проживають у Вовковинецький громаді отримали калорифери, утеплювальну плівку, піну для вікон, для покращення умов  проживання. Піклування про переселенців було і є серед пріоритетів роботи Вовковинецької громади.

13:13 14.04.2023

Відбулася нарада із керівниками закладів освіти

Сьогодні в кабінеті селищного голови Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ та Світлана КОШИРЕЦЬ, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради зустрілись з директорами закладів освіти Вовковинецькоі громади.

17:28 10.04.2023

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ ЛЮБОМИРУ РУСНАКУ

Сьогодні, 10 квітня у Вовковинецькій гімназії  відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь  Руснака Любомира Миколайовича — випускника цієї гімназії,  який  загинув 24 лютого 2022 року, захищаючи  територіальну цілісність України. Встановили її на фасаді Вовковинецької гімназії.

17:15 10.04.2023

У Вовковинецькій громаді попрощалися з 20-річним захисником України

Вже вкотре не обминає біда нашу громаду. Сумна звістка прийшла з Луганської області. 27 березня 2023 року поблизу населенного пункту  Кремінна Сєвєродонецького району мужньо виконувавши військовий обов’язок, в бою за Україну, смертю Героя, загинув військовослужбовець, РАДЗІЄВСЬКИЙ Анатолій Олександрович - наш славний герой-земляк.

17:25 06.04.2023

Відбулося засідання двадцять четвертої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

30 березня 2023 року відбулося пленарне засідання 24 сесії 8 скликання. У роботі сесії брали участь 16 депутатів. На розгляд сесії  було винесено 26 питань. За рекомендаціями постійних комісій радидодатково було внесено ще 11 питань. Депутати працювали плідно. Ухвалено радою 15 важливих рішень:

17:21 31.03.2023

Вовковинецька громада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної солідарності

17 березня 2023 року Вовковинецька територіальна громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді генераторів. Цю допомогу було отримано завдяки плідній співпраці Вовковинецької селищної ради з Фондом Mіжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві.

12:36 28.03.2023