Урочисте відкриття головної новорічної ялинки Вовковинецької громади

19 грудня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке було організоване працівниками культури. На урочистому дійстві були  присутні жителі та гості громади. Гостей розважали своїми виступами дошкільнята та учні школи. Також на свято завітав з найкращими побажаннями Святий Миколай, який привітав всіх дітей і дорослих зі святом.

15:37 21.12.2018

Святкування Андрія Первозванного у Вовковинецькій ОТГ

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв.

20:00 13.12.2018

Президент: Децентралізація – реформа, результати якої суспільство вже відчуло

30 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Уже неодноразово такі зустрічі відбувалися на рівні держави, але сьогодні вперше в цьому форматі відбулося засідання на Хмельниччині. Дуже знаково, що до участі в ньому долучився Президент України Петро Порошенко у ході свого робочого візиту до області.

11:49 03.12.2018