ДПС інформує

Увага! З 01.04.2023 застосовуються нові форми ПН, РК та декларацій з ПДВ

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01.04.2023 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 28 грудня року № 463 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 січня 2023 року за № 60/39116 (зі змінами), який опубліковано в «Офіційному віснику України» від 02.02.2023 № 11 (далі - наказ Мінфіну № 463).

15:25:44 13.03.2023

Терміново перевірте себе! Податковий борг та його наслідки

Несвоєчасне перерахування до бюджету необхідної суми податків суми призводить до виникнення податкового боргу та, як наслідок, опису майна в податкову заставу, стягнення коштів боржника, продажу його майна та стягнення дебіторської заборгованості.

23:06:09 06.02.2023

Нарахування мінімального податкового зобов’язання

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено такий податок як мінімальне податкове зобов’язання. Визначення загального МПЗ фізичним особам, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, здійснюється контролюючими органами за податковою адресою таких осіб до 1 липня року, наступного за звітним.

23:04:25 06.02.2023

Кампанія податкової амністії триває

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  нагадує платникам, що Кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування триватиме до 1 березня 2023 року. Щоб платники могли отримати вичерпні відповіді на свої питання у зручний для себе час, Державна податкова служба України розробила відеоролик «Кампанію податкової амністії продовжено». У відео детально розʼяснюється які активи підлягають спеціальному декларуванню, хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларування та інші питання.

23:02:30 06.02.2023

До уваги платників плати за землю – юридичних осіб!

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників плати за землю - юридичних осіб, що для визначення розміру земельного податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства.

22:59:00 06.02.2023

До уваги платників єдиного податку третьої та четвертої груп!

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  інформує, що Наказами Міністерства фінансів України від 24 листопада 2022 року № 394 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 грудня 2022 року за № 1562/38898), від 15 грудня 2022 року № 438 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 листопада 2022 року № 394» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2022 року за № 1626/38962) внесено зміни до форм податкових декларацій платників єдиного податку третьої та четвертої груп, зокрема, доповнено додатком, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік.

22:55:57 06.02.2023

Конфіденційність інформації, яка зазначена декларантом у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області області інформує, що відповідно до п. 17 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) відомості, що містяться у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, подані згідно з підрозділом 94 розділу ХХ Кодексу, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

22:54:48 06.02.2023

Що є підтвердженням про прийняття контролюючим органом одноразової (спеціальної) добровільної декларації, поданої через Електронний кабінет

Згідно з п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

14:10:20 10.01.2023