Привітання голови Вовковинецької ТГ з Міжнародним днем волонтера

Шановні волонтери!       Щиро вітаю вас із нагоди свята. Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

09:14 05.12.2022

Відбулося засідання двадцять першої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

16.11.2022 року відбулося пленарне засідання 21 позачергової сесії 8 скликання Вовковинецької селищної ради. У роботі сесії  брало участь 13 депутатів із 22 обраних; запрошено старост старостинських округів громади, завідувача сектору освіти селищної ради, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного спеціаліста відділу фінансів, директорів освітніх закладів.

16:59 16.11.2022

Вшанування пам'яті загиблих захисників України

Від початку загарбницького вторгненя російських окупантів на територію нашої України, Вовковинецька територіальна громада втратила вісім кращих синів, які віддали за нашу незалежність найцінніше - життя. Герої не вмирають Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються прикладом для прийдешніх поколінь.

17:42 14.10.2022

Асоціація міст України звернулася до Уряду із проханням розблокувати надання фінансової допомоги напряму між громадами

Напередодні, 5 жовтня, відбулося засідання Правління Асоціації міст України. Хмельниччину на зібрані представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин і міський голова Славути Василь Сидор.

11:22 06.10.2022

Хмельниччина — у трійці лідерів по Україні за рівнем захворюваності на COVID-19

За тиждень з 19 до 25 вересня у Хмельницькій області підтвердили 2776 випадків COVID-19. Це майже на півтори сотні більше хворих, ніж попереднього тижня. Однак ситуація дещо краща, якщо порівнювати з динамікою кількох тижнів з кінця серпня до середини вересня.

13:30 28.09.2022