Дата: від до Скинути

В рамках проєкту "Велика родина" багатодітна сім'я з Вовковинецької громади отримала генератор

Сьогодні в приміщенні Хмельницької обласної філармонії в рамках проєкту "Велика родина" багатодітна сім'я із числа внутрішньо переміщених осіб, яка проживає на території Вовковинецької громади отримала генератор та подарунки. Проєкт “Велика родина” спрямований на забезпечення потреб багатодітних сімей внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від російсько-української війни, для комфортних умов життя та розвитку на Хмельниччині.

21:48 24.03.2023

Вовковинецька селищна рада придбала новий шкільний автобус

Сьогодні, 24 березня Радовецький ліцей отримав новий шкільний автобус. Одним із пріоритетних завдань Вовковинецької селищної ради - є рівний доступ до якісної освіти для всіх дітей громади, у тому числі й з віддалених населених пунктів. Тому було виділено кошти з місцевого бюджету та придбано шкільний автобус  для перевезення учнів до Радовецького ліцею.

20:59 24.03.2023

Голови громад Хмельниччини взяли участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому відбулися Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у заході взяли міські, селищні, сільські голови громад Хмельниччини, виконавча дирекція та консультанти РВ АМУ, керівництво області та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

08:21 15.03.2023

У Вовковинецькій громаді відбулася зустріч у рамках проєкту  «Гвардія наступу»

09 березня 2023 року у рамках проєкту  «Гвардія наступу» в залі засідань селищної ради відбулася зустріч представників Хмельницької районної військової адміністрації,  національної поліції, національної гвардії України,  державної прикордонної  служби.

17:40 09.03.2023

Відбулося засідання двадцять третьої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

28 лютого відбулося пленарне засідання 23 сесії 8 скликання. На порядок денний було винесено 55 питань, в тому числі розглядалося питання про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.

21:59 28.02.2023

Робота з внутрішньо переміщеними особами

Робота з внутрішньо переміщеними особами, які знайшли притулок від страшної війни, на території Вовковинецької ТГ, знаходиться під постійним контролем селищної ради та  голови громади Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО.

16:04 25.02.2023

Відбувся виїзний прийом громадян

Сьогодні, відповідно до затвердженого графіку виїзду робочих груп по прийому громадян Хмельницького району за місцем проживання, затвердженого розпорядженням начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 29.12.2022 року № 13/2022-р відбувся виїзний прийом  громадян-мешканців громади начальником Хмельницької районної військової адміністрації Анатолієм КАТЕРЕНЧУКОМ.

17:42 02.02.2023

«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні.

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування карієсу в різних містах країни.

16:12 24.01.2023

Відбулося засідання двадцять другої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

22.12.2022 року відбулося пленарне засідання 22 сесії 8 скликання Вовковинецької селищної ради. У роботі сесії брало участь 16 депутатів. Працювали депутати плідно, розглянули всі питання порядку денного, прийняли 63 рішення. Одне з головних - бюджет селищної ради на 2023 рік. Головуючий Волковинський С.В.  подякував депутатам за роботу, привітав усіх присутніх з прийдешніми святами.

22:43 22.12.2022