Хмельницька область, Деражнянський район

Щодо освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році

Відповідно до додатка 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році складатиме 69,6 млрд. гривень, що на 13%більше за обсяг освітньої субвенції 2018 року.

10:59 30.11.2018

Святкування Дня села у Радівцях

Сьогодні, 21 листопада (день святого Михайла), жителі села Радівці відзначають 580-річний ювілей з  Дня заснування села. З нагоди Дня села Радівці 17 листопада відбувся святковий концерт в сільському будинку культури. Зібралось чимало місцевих жителів та гостів свята.

16:59 21.11.2018

Міський голова Києва запропонував план дій щодо виходу із "теплової кризи"

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

11:18 16.11.2018

Конференція "Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки", 16-17 листопада 2018, Львів

Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів.

13:05 15.11.2018

Святкування Дня села у Коричинцях

10 листопада (день Великомучениці Параскеви), жителі села Коричинці відзначали День села. Святкування відбулося в сільському будинку культури, де зібрались жителі села та гості свята.

16:46 12.11.2018

У Вовковинецькій ОТГ відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!»

6 листопада в приміщенні Вовковинецького будинку культури відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у якому приймали участь приймали участь учні Коричинецького НВК, Радовецького НВК та Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

08:43 07.11.2018

Працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ привітали з професійним святом

Сьогодні, в приміщенні Вовковинецького відділення соціальної допомоги, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ноль Станіслав Мартинович та начальник відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Познякова Олена Михайлівна привітали працівників соціальної сфери Вовковинецької ОТГ з професійним святом.

13:48 02.11.2018