Дата: від до Скинути

65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).

22:53 19.05.2021

Вилучення з місцевих бюджетів роздрібного акцизу на тютюн є недопустимим – АМУ

В урядовому законопроекті закладено норму вилучення з бюджетів громад 5% роздрібного акцизу з тютюну. На думку авторів законопроєкту, перекладення обов’язку сплати тютюнового роздрібного акцизу на великих гравців, які працюють в прозорому полі, дозволить додатково залучити до бюджету 1,9 млрд грн. Однак, через це муніципалітети можуть втратити 2,4 млрд грн, а справедливих компенсаторів для кожної громади Мінфін не може запровадити.

22:51 19.05.2021

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе уникнути боргів за блакитне паливо

Борги клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі складають понад 491 млн грн. Три чверті з них накопичені під час опалювального сезону. У порівнянні з минулим роком несплати за спожите блакитне паливо зросли на 61 млн грн.

22:44 19.05.2021

Дорогою життя

Славний 90-літній ювілей завітав на поріг до нашого односельчанина, жителя села Коричинці, Володимира Пилиповича Човби. Народився він 14 травня 1931 року в мальовничому  подільському селі Коричинцях. Доля не жалувала ювіляра, ще з раннього дитинства важко трудився в колгоспі на рівні  з дорослими. В 14 років був нагороджений медаллю «За добросовісну працю в Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр».  Під час проходження військової служби в   Красноярському краї знайомиться з синьоокою красунею Тетяною, з якою там одружується в 1956 році, а після служби повертається разом з нею до свого рідного села. Володимир Пилипович все життя добросовісно трудився в колгоспі від зорі до зорі: їздовим, завфермою, бригадиром рільничої бригади завжди користувався авторитетом, нагороджений багатьма почесними відзнаками, адже за його плечима 57 років трудового стажу.

11:14 19.05.2021

Як уникнути надмірних витрат на газ

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе клієнтам «Хмельницькгаз Збуту» зменшити платіжки за комуналку під час опалювального сезону.

18:01 12.05.2021

Славний ювілей

1 травня виповнилось 90 років нашій односельчанці, жительці села Коричинці, Килині Парфенівні Корді.

17:21 12.05.2021

Відбулося покладання квітів до 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, з нагоди 76-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Вовковинцях відбулося покладння квітів до Меморіалу Слави та Братської могили загиблим односельчанам, головою Вовковинецької ТГ Сергієм Волковинським, працівниками селищної ради та працівниками культури і бібліотеки.

21:12 09.05.2021