Дата: від до Скинути

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності.

23:09 14.06.2021

Меморандум про співпрацю та партнерство

4 червня  менеджер регіональний із соціальних проектів Благодійний фонд "МХП-Громаді" Петро АНДРІЄЦЬ, директор МХП-Агрокряж Володимир ГНАТИШЕН та голова Вовковинецької селищної територіальної громади Сергій ВОЛОВИНСЬКИЙ підписали тристоронній Меморандум про співпрацю та партнерство.

23:07 14.06.2021

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: "Учинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування".

До участі у практикумі долучились представники ОМС зі всієї області: керівництво місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування та старости.

22:48 10.06.2021

Лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм у 2021 році

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

23:51 07.06.2021