Хмельницька область, Деражнянський район

У Хмельницькому РВ АМУ навчалися налагоджувати комунікаційну діяльність ОТГ

У Хмельницькому сьогодні відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Інформаційна відкритість громади: цілі, завдання, інструменти. Брендування громад». Захід організовано Хмельницьким регіональним відділенням Асоціації міст України у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні «ПУЛЬС».

21:43 04.10.2018

Святкування Дня дошкілля

28 вересня у Вовковинецькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» був проведений ранок, присвячений Дню дошкілля, у  якому взяли участь  вихованці старшої групи та учні-випусники попередніх років дошкільного закладу. Діти вміло демонстрували свої здібності, декламували вірші, співали пісні та частівки, танцювали. Свято пройшло змістовно та цікаво. На свято були запрошені батьки вихованців, працівники селищної ради та колишні працівники закладу.   Зі словами   привітання  виступила завідувач ДНЗ «Сонечко» Алла Миколаївна Каменчук.

11:47 01.10.2018

Марафон здоров'я

14 вересня  відбувся біговий «Марафон здоров’я» за участю учнів, вчителів Вовковинецької ЗОШ та адміністрації Вовковинецької селищної ради. Метою спортивного забігу була популяризація здорового способу життя та заохочення дітей до зайняття спортом.

18:05 14.09.2018