Хмельницька область, Деражнянський район

Фінсько-український трастовий фонд: Енергоефективність, відновлювана енергетика та альтернативні джерела енергії

В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та МЗС Фінляндської Республіки в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд). Ціль Фонду – сприяти співпраці між Фінляндією та Україною, визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем. Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Координатором роботи Фонду в Україні є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Діяльність Фонду зосереджена на наступних сегментах:

17:05 11.10.2018

До уваги депутатів ОТГ! Програма "U-LEAD з Європою" та Інститут політичної освіти запрошують до участі в навчальних семінарах

Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

07:09 05.10.2018

У Хмельницькому РВ АМУ навчалися налагоджувати комунікаційну діяльність ОТГ

У Хмельницькому сьогодні відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Інформаційна відкритість громади: цілі, завдання, інструменти. Брендування громад». Захід організовано Хмельницьким регіональним відділенням Асоціації міст України у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні «ПУЛЬС».

21:43 04.10.2018

Святкування Дня дошкілля

28 вересня у Вовковинецькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» був проведений ранок, присвячений Дню дошкілля, у  якому взяли участь  вихованці старшої групи та учні-випусники попередніх років дошкільного закладу. Діти вміло демонстрували свої здібності, декламували вірші, співали пісні та частівки, танцювали. Свято пройшло змістовно та цікаво. На свято були запрошені батьки вихованців, працівники селищної ради та колишні працівники закладу.   Зі словами   привітання  виступила завідувач ДНЗ «Сонечко» Алла Миколаївна Каменчук.

11:47 01.10.2018